ŠPECIÁLNE VEŠTENIE OTEHOTNENIA

Odblokovanie problému otehotnenia

Máte problémy s otehotnením? Veľmi by ste si priali bábätko, všetky lekárske výsledky sú v poriadku, no predsa sa vám nedarí? Pozriem sa na problémy s otehotnením, ktoré máte a pripojím aj triky, ako máte odblokovať negatívnu energiu. Riešenie hľadám v kartách, kde vyveštím blokácie, čakry, kde sú zdravotné a psychické nedostatky, či dieťatko v osude máte... 

Dáme preč všetky karmické nánosy z minulosti. Dostanete rady, ako energiami bábätko privolať a ako sa zharmonizovať tak, aby ste boli schopná otehotnieť. Špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia vás aj partnera. Taktiež vaše konkrétne otázky na hocijakú tému, ktoré pozriem k tomu ZADARMO. Počet otázok pri klasickom odblokovaní je 4, pri urgentnejšom veštení do 3 dní je to 5 otázok a pri urgentnom VIP odblokovaní do 28 hodín je 8 otázok.

Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad. 

Na veštenie využijem: 

1. Cigánske karty pri ktorých sa pozrieme na blokáciu, kde je prekážka a ako ju riešiť. Pozerám aj minulé životy, či majú vplyv na súčasný život a vaše otehotnenie alebo či sú tam dedičné ochorenia poprípade či vám nepraje nejaký človek.

2. Pozrieme sa, či môžete mať deti, vy aj partner - ako ste na tom obaja zdravotne.

3. Povieme si, kde sú blokácie v rámci čakier + dostanete e-book o čakrách zadarmo. Taktiež pozrieme aj čakry partnera.

4. Pozrieme kartu zdravia, čo ešte treba zlepšiť a dostanete aj mantru, ktorá vám pomôže sa uzdraviť. Taktiež pozrieme aj čakry partnera.

5. Vyveštíme problém z orákulových kariet, čo si máte ešte uvedomiť.

6. Taktiež poprosím o radu Panny Márie, ktorú vám pretlmočím aj do pdf.

7. Zistíme príčiny problému v partnerstve a ich riešenie z egyptského tarotu, či problém nie je aj medzi vami, v rámci vzťahu. 

8. Pozriem vám aj všeobecnú radu anjelov, na čo sa máte zamerať.

9. Pozriem vám aj kartičku, ktorá ukáže blokáciu v rámci otehotnenia ale aj budúceho tehotenstva, čo je dôležité si uvedomiť.

10. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu a vibrácie.

11. Pozrieme sa na vaše konkrétne otázky, ktoré by ste ešte radi pozreli.

12. Napíšeme spolu list odpustenia, kde odpustíte sebe aj tým, čo vás zranili - poradím vám ako na to a tým aj odvoláme opakujúce sa karmické lekcie.

13. Napíšeme list lásky pre vesmír, kde spíšete, čo už si v živote chcete privolať.

14. Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca. Z neho dostanete špeciálne srdiečka s bylinkami, ktoré budete mať za úlohu zasadiť, každý týždeň jedno do zeme, aby sa vaše túžby splnili.

15. Spravím a pošlem vám ZADARMO ochranný hematitový náramok. Pre dámy so srdiečkom a pre pánov s krížikom. Hematit je veľmi silný a pohlcuje negatívnu energiu. Preto sa neodporúča nosiť viac ako 2 mesiace a ak spadne z ruky, už sa znovu nenasadzuje, treba ho zahodiť alebo zakopať do zeme.

16. Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca. Jednu nedeľu ju zapáľte okolo 17-18h a niečo pekné si želajte, precíťte tie pocity, ktoré chcete zažívať. Nechajte sviečku dohorieť. 89% percent klientov potvrdilo, že sa im do 3 mesiacov ich túžba splnila.

Ďalší bonus sú ZADARMO mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :)

Viac o špeciálnom veštení, ako funguje, vravím aj v tomto videjku:

https://youtu.be/U_P39BeIKZI

Množstvo spokojných recenzií a skúsenosti mojich klientov nájdete tu:

https://www.pravavestba.sk/referencie/ - stačí preklikať, na Instagram zverejňujem aj e-mailíky, samozrejme diskrétne, bez mena osoby a jej/jeho príbehu ;)

Môžete si vybrať z druhov odblokovania:

1. odblokovanie vo forme súkromného videa (kde všetko vysvetlím a zodpoviem 4 konkrétne otázky) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + pdf s anjelskými posolstvami na daný mesiac+ mantra na 3 mesiace + modlitba+ 1 RITUÁL NA PRITIAHNUTIE ŠŤASTIA, LÁSKY A PROSPERITY + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik).

2. odblokovanie vo forme urgentného súkromného videa do 3 dní (kde všetko vysvetlím a zodpoviem 5 konkrétnych otázok ) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantra na 3 mesiace + modlitba + kartičky zdravia + 7 RITUÁLOV NA PRIVOLANIE ZDRAVIA A ČAKIER + 30 dňový kurz vizualizácie privolania zdravia a vitality + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + vydymovač negatívnej energie.

3. VIP odblokovanie vo forme urgentného súkromného videa do 28 hodín (kde všetko vysvetlím a zodpoviem 8 konkrétnych otázok ) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantra na 3 mesiace + modlitba + kartičky zdravia + 7 RITUÁLOV NA PRIVOLANIE ZDRAVIA A ČAKIER + astrologicko-numerologický rozbor vášho dátumu narodenia + 30 dňový kurz vyladenia energie + špeciálna soľ, na očisťujúci kúpeľ + videomanifestácia vašich prianí + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + vydymovač negatívnej energie + ochranný náramok z ruženínu, ónyxu alebo indiánskeho achátu, podľa vlastného výberu.

Videoveštenie je do 8 pracovných dní od prijatia platby (potvrdenia platby). Cez víkend veštím len tým, čo si zaplatili urgentné video veštenie do 3 dní alebo 28 hodín.

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €
Please select variants first