ŠPECIÁLNE VEŠTENIE OTEHOTNENIA

Odblokovanie problému otehotnenia

Máte problémy s otehotnením? Veľmi by ste si priali bábätko, všetky lekárske výsledky sú v poriadku, no predsa sa vám nedarí? Pozriem sa na problémy s otehotnením, ktoré máte a pripojím aj triky, ako máte odblokovať negatívnu energiu. Riešenie hľadám v kartách, kde vyveštím blokácie, čakry, kde sú zdravotné a psychické nedostatky, či dieťatko v osude máte... 

Dáme preč všetky karmické nánosy z minulosti. Dostanete rady, ako energiami bábätko privolať a ako sa zharmonizovať tak, aby ste boli schopná otehotnieť. Špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia vás aj partnera. Taktiež vaše 4 otázky na hocijakú tému, ktoré pozriem k tomu ZADARMO.

Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad. 

Na veštenie využijem: 

1. Cigánske karty pri ktorých sa pozrieme na blokáciu, kde je prekážka a ako ju riešiť.

2. Pozrieme sa, či môžete mať deti ,vy aj partner - ako ste na tom obaja zdravotne.

3. Povieme si, kde sú blokácie v rámci čakier + dostanete e-book o čakrách zadarmo. Taktiež pozrieme aj čakry partnera.

4. Pozrieme kartu zdravia, čo ešte treba zlepšiť a dostanete aj mantru, ktorá vám pomôže sa uzdraviť. Taktiež pozrieme aj čakry partnera.

5. Vyveštíme problém z orákulových kariet, čo si máte ešte uvedomiť.

6. Taktiež poprosím o radu Panny Márie, ktorú vám pretlmočím aj do pdf.

7. Zistíme príčiny problému v partnerstve a ich riešenie z egyptského tarotu, či problém nie je aj medzi vami, v rámci vzťahu. 

8. Pozriem vám aj všeobecnú radu anjelov, na čo sa máte zamerať.

9. Pozriem vám aj kartičku, ktorá ukáže blokáciu v rámci otehotnenia ale aj budúceho tehotenstva, čo je dôležité si uvedomiť.

10. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu a vibrácie.

11. Pozrieme sa na vaše štyri konkrétne otázky, ktoré by ste ešte radi pozreli.

12. Napíšeme spolu list odpustenia, kde odpustíte sebe aj tým, čo vás zranili - poradím vám ako na to a tým aj odvoláme opakujúce sa karmické lekcie.

13. Napíšeme list lásky pre vesmír, kde spíšete, čo už si v živote chcete privolať.

14. Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca. Z neho dostanete špeciálne srdiečka s bylinkami, ktoré budete mať za úlohu zasadiť, každý týždeň jedno do zeme, aby sa vaše túžby splnili.

15. Spravím vám ZADARMO aj ochranný náramok z polodrahokamov, ktorý dobijem modlitbou a energiou slnka, krištáľov, zeme a vody. Vybrať si ho môžete sami z ponuky + ako bonus ešte dostanete hematitový náramok

16. Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca.

Ďalší bonus sú ZADARMO mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :)

Viac o špeciálnom veštení, ako funguje, vravím aj v tomto videjku:

https://youtu.be/U_P39BeIKZI

Množstvo spokojných recenzií a skúsenosti mojich klientov nájdete tu:

https://www.pravavestba.sk/referencie/ - stačí preklikať, na Instagram zverejňujem aj e-mailíky, samozrejme diskrétne, bez mena osoby a jej/jeho príbehu ;)

PS: Veštenie je prostredníctvom videa, pdf významov kariet + rád, ktoré vám pošlem na e-mail, pretože potrebujem naň veľa času. Aj po tomto odblokovaní mi môžete hocikedy písať, som tu pre vás :)

PS2: Rozhodla som sa, že pri urgentných odblokovaniach do 3 dní alebo do 28 hodín vám ako prejav vďaky pošlem krásnu krabičku plnú pomôcok a kurz zdravia ako darček.

PS3: Ak si objednáte urgentné veštenie do 28 hodín, tak ako darček dostávate sadu na Očistenie domova od negatívnej energie.

Veštenie je do 8 pracovných dní. Cez víkend veštím len tým, čo si zaplatili urgentné veštenie do 3 dní alebo 28 hodín. Ak potrebujete skorší termín, prosím rezervujte si urgentné veštenie.

S láskou

Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €
Please select variants first