VEĽKÝ VÝKLAD FINANCIÍ A PRÁCE

Odblokovanie problému s financiami a prácou

Máte problémy s peniazmi? Vraciate sa vyčerpaný z práce? Nedarí sa vám nájsť vhodné zamestnanie, ktoré by bolo dobre platené? Bojíte sa podnikať? Nemáte oporu okolia?  Máte problémy s prácou? Ťažko naberáte hoci len štipku energie na prácu? Necítite radosť? Neustále sa cítite byť unavený, aj keď spíte viac ako 7h? Máte vôkol seba nepríjemných kolegov? 

Pozriem a na tieto blokácie. Sama som si prešla veľmi náročným obdobím, kedy som bojovala s vyhorením aj s veľkým úverom, takže viem, čo prežívate.

Moje rady vás dajú dokopy ;) 

Dáme preč všetky karmické nánosy z minulosti a vyladíme vaše vibrácie, aby ste sa stali magnetom na peniaze a aby ste mali dostatok energie a chuti pracovať v dobrej práci, ktorá vás baví :)

Špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vaše 4 konkrétne otázky na hocijakú tému, ktorá vás zaujíma. Popíšte mi prosím v skratke problém, ktorý vás trápi (či ide o financie, neschopnosť nájsť si prácu alebo vyhorenie...). Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad.

Veštenie a konzultácia prebieha:

1. Výkladom na blokáciu z cigánskych kariet, pri ktorej zistíme, čo je problémom vo vašich financiách alebo v práci, či sa jedná o karmu, urieknutie, problémy s rodinnou kliatbou či je problém vo vašich vibráciách.

2. Výkladom na blokáciu z tarotových kariet, pri ktorej zistíme, čo je problémom stagnácie a čo si máte uvedomiť, aby ste problém odstránili.

3. Výkladom na blokáciu a riešenie problému z orákula, ktoré prezradí skryté bloky, ktoré si možno ani neuvedomujete.

4. Rady anjelov na túto situáciu, ktoré vám pošlem v pdf forme.

5. Rada Panny Márie, ktorej presné znenie vám pošlem v pdf forme.

6. Veštenie na to, či vás niekto neuriekol finančne alebo v práci, či tam nie je nejaká negatívna osoba.

7. Veštenie z troch kariet na minulosť, prítomnosť a budúcnosť v oblasti financií a práce v cigánskych kartách. 

8. Veštenie z troch kariet na minulosť, prítomnosť a budúcnosť v oblasti financií a práce v tarotových kartách, čo čakať.

9. Veštenie na vaše 4 konkrétne otázky.

10. Veštenie z kariet ,,Peniaze a kariéra", a presné znenie karty vám aj odofotím.

11. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu a vibrácie. Tým si totiž pritiahnete viac prosperity.

12. Napíšeme spolu list odpustenia, kde odpustíte sebe aj tým, čo vás zranili - poradím vám ako na to a tým aj odvoláme opakujúce sa karmické lekcie.

13. Napíšeme list hojnosti pre vesmír, kde spíšete, čo už si v živote chcete privolať.

14. Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca. Z neho dostanete špeciálne srdiečka s bylinkami, ktoré budete mať za úlohu zasadiť, každý týždeň jedno do zeme, aby sa vaše túžby splnili.

15. Spravím vám ZADARMO aj ochranný náramok z polodrahokamov, ktorý dobijem modlitbou a energiou slnka, krištáľov, zeme a vody. Vybrať si ho môžete sami z ponuky + ako bonus ešte dostanete hematitový náramok

16. Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca.

Ďalší bonus sú mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :)

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Množstvo spokojných recenzií a skúsenosti mojich klientov nájdete tu:

https://www.pravavestba.sk/referencie/ - stačí preklikať, na Instagram zverejňujem aj e-mailíky, samozrejme diskrétne, bez mena osoby a jej/jeho príbehu ;)

Vaša Domi - Pravá veštba

PS: Veštenie je prostredníctvom videa (cca 30 minútového) + pdf významov kariet a rád, ktoré vám pošlem na e-mail, pretože potrebujem naň viac času a 100% sústredenie. Vždy ma môžete skontaktovať, aj po veštení, v prípade nejasností alebo ako napredujete ;)

PS2: Rozhodla som sa, že pri urgentných odblokovaniach do 3 dní alebo do 28 hodín vám ako prejav vďaky pošlem krásnu krabičku plnú pomôcok a kurz prosperity ako darček.

PS3: Ak si objednáte urgentné veštenie do 28 hodín, tak ako darček dostávate sadu na Očistenie domova od negatívnej energie.   

Veštenie je do 8 pracovných dní. Cez víkend veštím len tým, čo si zaplatili urgentné veštenie do 3 dní alebo 28 hodín. Ak potrebujete skorší termín, prosím rezervujte si urgentné veštenie.

Teším sa na vás :)

S láskou

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €
Please select variants first