Odblokovanie problému s financiami

K TOMU KURZ ZADARMO!

Máte problémy s peniazmi? Vraciate sa vyčerpaný z práce? Nedarí sa vám nájsť vhodné zamestnanie, ktoré by bolo dobre platené? Bojíte sa podnikať? Nemáte oporu okolia? Pozriem a na tieto blokácie. Sama som si prešla veľmi náročným obdobím, kedy som musela neustále šetriť a nič som si nemohla dovoliť. Taktiež som po tatinovej smrti musela vyplatiť 5000 eurový dlh, čo nebola pre študentku sranda. Ale dala som to a dáte to aj vy! Moje rady vás dajú dokopy ;) 

Dáme preč všetky karmické nánosy z minulosti. Garantujem spokojnosť pri dodržaní mojich rád aspoň počas 2 mesiacov. Špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vaše 4 konkrétne otázky na hocijakú tému, ktorá vás zaujíma. Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad. 

Veštenie a konzultácia prebieha: 

1. Výkladom na blokáciu z cigánskych kariet, pri ktorej zistíme, čo je problémom vo vašich financiách 

2. Výkladom na blokáciu z tarotových kariet, pri ktorej zistíme, čo je problémom stagnácie 

3. Výkladom na blokáciu a riešenie z orákula 

4. Rady anjelov na túto situáciu 

5. Rada Panny Márie 

6. Veštenie na to, či vás niekto neuriekol finančne 

7. Veštenie na minulosť, prítomnosť a budúcnosť v oblasti financií v cigánskych kartách 

8. Veštenie na minulosť, prítomnosť a budúcnosť v oblasti financií v tarotových kartách, čo čakať 

9. Veštenie na vaše 4 konkrétne otázky 

10. Veštenie z kariet Peniaze a kariéra 

11. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu

12. Napíšeme spolu list odpustenia, kde odpustíte sebe aj tým, čo vás zranili - poradím vám ako na to a tým aj odvoláme opakujúce sa karmické lekcie.

13. Napíšeme list hojnosti pre vesmír, kde spíšete, čo už si v živote chcete privolať.

14. Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca. Z neho dostanete špeciálne srdiečka s bylinkami, ktoré budete mať za úlohu zasadiť, každý týždeň jedno do zeme, aby sa vaše túžby splnili.

15. Spravím vám ZADARMO aj ochranný náramok z polodrahokamov, ktorý dobijem modlitbou a energiou slnka, krištáľov, zeme a vody. Vybrať si ho môžete sami z ponuky + ako bonus ešte dostanete hematitový náramok

16. Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca.

Okrem toho dostanete ZADARMO 30 dňový kurz FINANCIE , ktorý vám pomôže zmeniť vašu energiu do 1 mesiaca. Každý deň dostanete úlohy, ktoré keď splníte, dopracujete sa rýchlejšie k svojmu cieľu.

Ďalší bonus sú mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Viac o špeciálnom veštení, ako funguje, vravím aj v tomto videjku:

https://youtu.be/U_P39BeIKZI

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :) 

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Vaša Domi - Pravá veštba

PS: Veštenie je prostredníctvom videa, a pdf významov kariet + rád, ktoré vám pošlem na e-mail, pretože potrebujem naň viac času. Som tu však stále pre vás aj po tomto veštení.

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €
Please select variants first