ŠPECIÁLNE VEŠTENIE A ODBLOKOVANIE LÁSKY

4X TÝŽDNE ODBLOKOVANIA

VIDEO: ŠPECIÁLNE VEŠTENIE A ODBLOKOVANIE LÁSKY 

Chýba vám váš bývalý partner/ka? Chcete vedieť, čo k vám presne cíti a ako sa veci budú vyvíjať? Neviete si nikoho normálneho nájsť a chýba vám láska? Máte problém vo vzťahu? Chcete, aby vás konkrétna osoba nadovšetko ľúbila? Chceli by ste konečne mať krásny vzťah plný lásky? 

Tak vám ponúkam riešenie!  Vyveštíme a zistíme, čo ďalej, čo potrebujete spraviť, aby ste sa dopracovali k pravej láske, po ktorej z celého srdca túžite. Majte vedľa seba osobu, ktorá vás bude nadovšetko milovať! Zaslúžite si to a pri tomto špeciálnom veštení pozrieme, ako na to ;)

Dostanete rady, ako opäť prinavrátiť lásku a zlepšiť si vibrácie, aby ste si primanifestovali taký vzťah, aký chcete.

Špeciálne video veštenie prebieha tak, že mi napíšete váš problém, vaše (a jeho/jej) meno, dátum narodenia vás (a jeho/jej) a vaše konkrétne otázky (hocičo, čo vás zaujíma - nemusí sa to týkať len vzťahov a lásky). 

Ja video vytvorím v pokoji a prepošlem vám ho na e-mailík, spolu s pdf významom kariet, ktoré počas výkladu vyšli a mantrou, ktorá vám pomôže napredovať.

Výhoda tohto video veštenia je, že sa mu kedykoľvek počas roka/rokov viete vrátiť, znovu načerpať radu a pochopiť udalosti, ktoré sa vám dejú.

Na veštenie využijem, rôzne druhy kartičiek, napríklad:

1. Cigánske karty, pri ktorých sa pozrieme na vaše predchádzajúce vzťahy/ súčasný vzťah, či sú tam blokácie, poprípade karmické blokácie, rodinné blokácie alebo vás niekto uriekol. Pozerám aj minulé životy, či majú vplyv na súčasný život.

2. Vyveštím vám aj informácie, ktoré sú pre vás dôležité. Kde je prekážka v láske a ako ju riešiť.

3. Pozrieme sa na vašu minulosť, prítomnosť aj budúcnosť v láske z cigánskych, orákulových a tarotových kariet.

4. Pozrieme sa aj na výklad z egyptského tarotu, kde odhalíme skryté príčiny nezdaru, dostanete aj mantru a otázky, na ktoré keď si odpoviete, tak sa situácia do 3 mesiacov radikálne zlepší.

5. Pozrieme sa na príčiny problému a napredovanie z tarotu.

6. Poprosím za vás anjelov lásky o pomoc a pošlem vám od nich správu, čo máte robiť a pošlem jej presné znenie do pdf.

7. Pozriem vám aj všeobecnú radu anjelov, čo máte zmeniť a pošlem jej presné znenie do pdf.

8. Taktiež poprosím o radu Panny Márie, ktorú vám pretlmočím a pošlem jej presné znenie do pdf.

9. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu. Aj spôsobom manifestácie, ktorý je pre vás najúčinnejší.

10. Pozrieme sa na vaše konkrétne otázky, ktoré by ste ešte radi mali zodpovedané. Môžu sa týkať aj iných vecí, než lásky (čo vás najviac zaujíma a trápy).

11. Spravím a pošlem vám ZADARMO ochranný hematitový náramok. 

Pre dámy so srdiečkom a pre pánov s krížikom. Hematit je veľmi silný a pohlcuje negatívnu energiu. Preto sa neodporúča nosiť viac ako 2 mesiace a ak spadne z ruky, už sa znovu nenasadzuje, treba ho zahodiť alebo zakopať do zeme.

Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú manifestačnú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca. Jednu nedeľu ju zapáľte okolo 17-18h a niečo pekné si želajte, precíťte tie pocity, ktoré chcete zažívať. Nechajte sviečku dohorieť. 

VÝKLAD prispôsobujem NAMIERU, preto využívam aj rôzne ďalšie kartičky.

Zaručujem 100% diskrétnosť. Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :) 

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Veštenie je prostredníctvom súkromného Youtube videa, ktoré vidíte len vy + pdf významov kariet a rád, ktoré vám pošlem na e-mail, pretože potrebujem naň viac času a 100% sústredenie. Vždy ma môžete skontaktovať, aj po veštení, v prípade nejasností alebo ako po čase napredujete ;)

Môžete si vybrať z druhov 4 týždňového odblokovania:

1. ŠTANDARD (+ 4 vaše otázky) veštenie je vo forme súkromného videa + pdf s presným popisom významu kartičiek a radami na zmeny + mantra na 3 mesiace + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + špeciálne bylinky na očistný kúpeľ + 30 dňový kurz lásky + 4x papierové srdiečka pre splnenie želaní + 7 účinných rituálikov na prinavrátenie lásky a sebavedomia + pdf kariet ,,Čo k vám cíti" na vytlačenie.

Toto veštenie je do 18 pracovných dní od prijatia platby (cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke).

2. PROFI (+ 5 vašich otázok) veštenie je vo forme súkromného videa do 3 dní + pdf s presným popisom významu kartičiek a radami na zmeny + mantra na 3 mesiace + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + špeciálne bylinky na očistný kúpeľ + rituál na očistenie miestností + 4x papierové srdiečka pre splnenie želaní + 30 dňový kurz lásky + 7 účinných rituálikov na prinavrátenie lásky a sebavedomia + pdf kariet ,,Čo k vám cíti" na vytlačenie. 

Toto veštenie je do 3 pracovných dní od prijatia platby (cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke).

Posledný typ je VIP veštenie, ktoré moje klientky označujú ako najlepšiu investíciu, ktorú pre seba spravili:

3. VIP veštenie (+ 6 vašich otázok) je vo forme urgentného súkromného videa do 1 dňa + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantrou na 3 mesiace + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + ochranný náramok z ruženínu, ónyxu alebo indiánskeho achátu, podľa vlastného výberu + špeciálne bylinky na očistný kúpeľ + 4x papierové srdiečka pre splnenie želaní + 30 dňový kurz lásky + 7 účinných rituálikov na prinavrátenie lásky a sebavedomia + pdf kariet ,,Čo k vám cíti" na vytlačenie + rituál na očistenie bývania.

Najväčšou špecialitkou je ale VIP videomanifestácia vašich prianí (spravím video s 50-100 obrázkov, ktoré si chcete primanifestovať.

Toto veštenie je do 1 pracovného dňa od prijatia platby (cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke).

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 200,00 €