ŠPECIÁLNY VÝKLAD LÁSKY s odblokovaním + vaše otázky

NAJOBĽÚBENEJŠIA VOĽBA

Dlhodobo si neviete nájsť vzťah? Priťahujete rovnaký nezdravý typ partnerov? Neviete sa pohnúť z minulého vzťahu? Myslíte si už, že vaša polovička neexistuje?

Alebo máte problémy vo vzťahu? Často sa hádate a neviete, či pokračovať alebo nie? Vytráca sa z vášho vzťahu láska alebo máte pocit, že vás partner ľúbi menej než vy jeho? 

Chceli by ste svojho / svoju ex naspäť? Chcete, aby vás konečne miloval/a a uvedomil/a si vašu hodnotu?

Túžite vedieť, ako veci dopadnú? Ako vzťah bude pokračovať? Chcete vedieť, ktorý vzťah má perspektívu? Má váš partner/partnerka niekoho iného a nevie sa rozhodnúť? 

Dlho ste sami a neviete nájsť svoju lásku? Trápi vás osamelosť? Vždy sa niečo pokazí vo vašich vzťahoch a netrvajú dlho? Necítite sa atraktívne? 

Tak vám ponúkam riešenie! Sama som si prešla ťažkým rozchodom, kedy som si myslela, že ma partner nebude nikdy chcieť naspäť a zrazu sa ozval. Tiež sa mi podarilo si vymanifestovať partnera presne podľa zoznamu, čo som si spravila a teraz s tým pomáham stovkám klientov, ktorí keď počúvli rady, tak sa im v láske začalo dariť. Ich spätné recenzie sú toho dôkazom :)

Vyveštíme a zistíme, čo ďalej, čo potrebujete spraviť. K vešteniu navyše dostanete rady, ako opäť prinavrátiť stratenú úctu, lásku a zlepšiť si vibrácie, aby ste si privolali to, čo chcete.

Pomôžem vám sa dopátrať, čo máte spraviť, či má zmysel zostať, čo k vám partner/ka cíti, ako si pritiahnuť lásku či úctu danej osoby, poprípadne preťať negatívne puto.

Špeciálne veštenie prebieha tak, že mi napíšete, či ste vo vzťahu alebo nie. Potom si zapíšem vaše (a jeho/jej) meno, dátum narodenia vás (a jeho/jej) a vaše konkrétne otázky (hocičo, čo vás zaujíma - nemusí sa to týkať len vzťahov a lásky). Výhoda tohto veštenia je, že sa mu kedykoľvek počas roka/rokov viete vrátiť, znovu načerpať radu a pochopiť udalosti, ktoré sa vám dejú.

Počet otázok pri ŠTANDARD veštení je 4, pri urgentnejšom veštení PROFI do 3 dní je to 5 otázok a pri urgentnom VIP odblokovaní do 24 hodín je 6 otázok.

Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad.

Na veštenie využijem, rôzne druhy kartičiek, napríklad:

1. Cigánske karty, pri ktorých sa pozrieme na vaše predchádzajúce vzťahy/ súčasný vzťah, či sú tam blokácie, poprípade karmické blokácie, rodinné blokácie alebo vás niekto uriekol. Pozerám aj minulé životy, či majú vplyv na súčasný život.

2. Vyveštím vám aj informácie, ktoré sú pre vás dôležité. Kde je prekážka v láske a ako ju riešiť.

3. Pozrieme sa na vašu minulosť, prítomnosť aj budúcnosť v láske z cigánskych, orákulových a tarotových kariet.

4. Pozrieme sa aj na výklad z egyptského tarotu, kde odhalíme skryté príčiny nezdaru, dostanete aj mantru a otázky, na ktoré keď si odpoviete, tak sa situácia do 3 mesiacov radikálne zlepší.

5. Pozrieme sa na príčiny problému a napredovanie z tarotu.

6. Poprosím za vás anjelov lásky o pomoc a pošlem vám od nich správu, čo máte robiť a pošlem jej presné znenie do pdf.

7. Pozriem vám aj všeobecnú radu anjelov, čo máte zmeniť a pošlem jej presné znenie do pdf.

8. Taktiež poprosím o radu Panny Márie, ktorú vám pretlmočím a pošlem jej presné znenie do pdf.

9. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu. Aj spôsobom manifestácie, ktorý je pre vás najúčinnejší.

10. Pozrieme sa na vaše konkrétne otázky, ktoré by ste ešte radi mali zodpovedané. Môžu sa týkať aj iných vecí, než lásky (čo vás najviac zaujíma a trápy).

11. Spravím a pošlem vám ZADARMO ochranný hematitový náramok. 

Pre dámy so srdiečkom a pre pánov s krížikom. Hematit je veľmi silný a pohlcuje negatívnu energiu. Preto sa neodporúča nosiť viac ako 2 mesiace a ak spadne z ruky, už sa znovu nenasadzuje, treba ho zahodiť alebo zakopať do zeme.

Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú manifestačnú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca. Jednu nedeľu ju zapáľte okolo 17-18h a niečo pekné si želajte, precíťte tie pocity, ktoré chcete zažívať. Nechajte sviečku dohorieť. 

VÝKLAD prispôsobujem NAMIERU, preto využívam aj rôzne ďalšie kartičky.

Zaručujem 100% diskrétnosť. Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :) 

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Množstvo spokojných recenzií a skúsenosti mojich klientov nájdete tu:

https://www.pravavestba.sk/referencie/ -, na Instagram zverejňujem aj postrehy z e-mailov, samozrejme diskrétne, bez mena osoby a jej/jeho príbehu ;)

Veštenie je prostredníctvom súkromného Youtube videa, ktoré vidíte len vy (cca má 30 minút) + pdf významov kariet a rád, ktoré vám pošlem na e-mail, pretože potrebujem naň viac času a 100% sústredenie. Vždy ma môžete skontaktovať, aj po veštení, v prípade nejasností alebo ako po čase napredujete ;)

Môžete si vybrať z druhov veštenia:

1. ŠTANDARD (+ 4 vaše otázky) veštenie je vo forme súkromného videa + pdf s presným popisom významu kartičiek a radami na zmeny + mantra na 3 mesiace + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + špeciálne bylinky na očistný kúpeľ + vydymovač s rituálom na očistenie miestností + 4x papierové srdiečka pre splnenie želaní.

K tomu spravím špeciálne odblokovanie. To prebieha tak, že vám pozriem akú silnú stagnáciu máte (cez špeciálnu astro kocku) a vytvorím vám rituálik špeciálne na váš problém. Aby ste ho vedeli spraviť, pošlem vám aj všetky pomôcky, čo budete potrebovať. Počas 4 nedieľ budem robiť modlitby a vy budete dostávať na e-mailík bonusíky + vám pošlem pomôcky:)

Toto veštenie je do 8 pracovných dní od prijatia platby (cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke).

2. PROFI (+ 5 vašich otázok) veštenie je vo forme súkromného videa do 3 dní + pdf s presným popisom významu kartičiek a radami na zmeny + mantra na 3 mesiace + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + špeciálne bylinky na očistný kúpeľ + vydymovač s rituálom na očistenie miestností + 4x papierové srdiečka pre splnenie želaní. 

K tomu spravím špeciálne odblokovanie. To prebieha tak, že vám pozriem akú silnú stagnáciu máte (cez špeciálnu astro kocku) a vytvorím vám rituálik špeciálne na váš problém. Aby ste ho vedeli spraviť, pošlem vám aj všetky pomôcky, čo budete potrebovať. Počas 4 nedieľ budem robiť modlitby a vy budete dostávať na e-mailík bonusíky + vám pošlem pomôcky:)

Toto veštenie je do 3 pracovných dní od prijatia platby (cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke).

3. VIP veštenie (+ 6 vašich otázok) je vo forme urgentného súkromného videa do 1 dňa + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantrou na 3 mesiace + VIP videomanivestácia vašich prianí (spravím video s 30-100 obrázkov, ktoré si chcete primanifestovať) + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + ochranný náramok z ruženínu, ónyxu alebo indiánskeho achátu, podľa vlastného výberu + špeciálne bylinky na očistný kúpeľ + vydymovač s rituálom na očistenie miestností + 4x papierové srdiečka pre splnenie želaní.

K tomu spravím špeciálne odblokovanie. To prebieha tak, že vám pozriem akú silnú stagnáciu máte (cez špeciálnu astro kocku) a vytvorím vám rituálik špeciálne na váš problém. Aby ste ho vedeli spraviť, pošlem vám aj všetky pomôcky, čo budete potrebovať. Počas 4 nedieľ budem robiť modlitby a vy budete dostávať na e-mailík bonusíky + vám pošlem pomôcky:) 

Toto veštenie je do 1 pracovného dňa od prijatia platby (cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke).

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 150,00 €