Odblokovanie problému s láskou pre slobodných

K TOMU KURZ ZADARMO!

Dlhodobo si neviete nájsť vzťah? Priťahujete rovnaký nezdravý typ partnerov? Neviete sa pohnúť z minulého vzťahu? Myslíte si už, že vaša polovička neexistuje?

Mám pre vás riešenie! Ak máte problémy s láskou, odblokujeme a zistíme, čo ďalej. Dostanete rady, ako opäť prinavrátiť stratenú úctu, lásku a prejdeme na veštenia.Dáme preč všetky karmické nánosy z minulosti.

Špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vaše 4 konkrétne otázky na hocijakú tému, ktorá vás zaujíma. Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad.

Na veštenie využijem:

1. Cigánske karty pri ktorých sa pozrieme na vaše predchádzajúce vzťahy, či sú tam blokácie

2. Kde je prekážka v láske a ako ju riešiť

3. Pozrieme sa aj na výklad z egyptského tarotu, kde odhalíme skryté príčiny nezdaru, dostanete aj mantru a otázky, na ktoré keď si odpoviete, tak sa situácia do 3 mesiacov radikálne zlepší

4. Vyveštíme problém z orákulových kariet

5. Pozrieme sa na príčiny problému a napredovanie z tarotu

6. Poprosím za vás anjelov lásky o pomoc a pošlem vám od nich správu, čo máte robiť

7. Pozriem vám aj všeobecnú radu anjelov, čo máte zmeniť

8. Taktiež poprosím o radu Panny Márie, ktorú vám pretlmočím

9. Pošlem vám článok na pretrhnutie pút, ak máte problém s nejakou inou osobou, ktorá vám robí blokácie. Spravím vám aj ochranný náramok z polodrahokamov, ktorý dobijem modlitbou a energiou slnka, krištáľov, zeme a vody.

10. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu

11. Pozrieme sa na vaše 4 konkrétne otázky, ktoré by ste ešte radi pozreli

12. Napíšeme spolu list odpustenia, kde odpustíte sebe aj tým, čo vás zranili - poradím vám ako na to a tým aj odvoláme opakujúce sa karmické lekcie.

13. Napíšeme list lásky pre vesmír, kde spíšete, čo už si v živote chcete privolať.

14. Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca. Z neho dostanete špeciálne srdiečka a bylinky, ktoré budete mať za úlohu zasadiť, každý týždeň jedno do zeme, aby sa vaše túžby splnili.

15. Spravím vám aj ZADARMO ochranný náramok z polodrahokamov, ktorý dobijem modlitbou a energiou slnka, krištáľov, zeme a vody. Vybrať si ho môžete sami z ponuky + ako bonus ešte dostanete hematitový náramok

16. Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca.

Okrem toho dostanete ZADARMO 30 dňový kurz LÁSKA, ktorý vám pomôže zmeniť vašu energiu do 1 mesiaca. Každý deň dostanete úlohy, ktoré keď splníte, dopracujete sa rýchlejšie k svojmu cieľu.

Ďalší bonus sú mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :) 

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Viac o špeciálnom veštení, ako funguje, vravím aj v tomto videjku:

https://youtu.be/U_P39BeIKZI

Vaša Domi - Pravá veštba

PS: Veštenie je prostredníctvom videa + pdf významov kariet a rád, ktoré vám pošlem na e-mail, pretože potrebujem naň viac času. Vždy ma môžete skontaktovať v prípade nejasností alebo ako napredujete ;)

PS2: Rozhodla som sa, že pri urgentných odblokovaniach do 3 dní alebo do 28 hodín vám ako prejav vďaky pošlem krásnu krabičku plnú pomôcok na kurz ako darček.  

Veštenie je do 8 pracovných dní. Cez víkend veštím len tým, čo si zaplatili urgentné veštenie. Ak potrebujete skorší termín, prosím rezervujte si urgentné veštenie.

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €
Please select variants first