VEĽKÝ VÝKLAD LÁSKY SPOLU S ODBLOKOVANÍM

Odblokovanie problému s láskou

Dlhodobo si neviete nájsť vzťah? Priťahujete rovnaký nezdravý typ partnerov? Neviete sa pohnúť z minulého vzťahu? Myslíte si už, že vaša polovička neexistuje?

Alebo máte problémy vo vzťahu? Často sa hádate a neviete, či pokračovať alebo nie? Vytráca sa z vášho vzťahu láska alebo máte pocit, že vás partner ľúbi menej než vy jeho? Chceli by ste svojho / svoju ex naspäť? Chcete, aby vás konečne miloval/a?

Chcete vedieť, ktorý vzťah má perspektívu? Má váš partner/partnerka niekoho iného a nevie sa rozhodnúť? 

Tak vám ponúkam riešenie! Sama som si prešla bolestívým rozchodom, kedy som si myslela, že ma partner nebude nikdy chcieť naspäť a zrazu sa ozval. Tiež sa mi podarilo si vymanifestovať si partnera presne podľa zoznamu, čo som si spravila, takže vám viem dať aj v tomto rady ;)

Odblokujeme a zistíme, čo ďalej. Dostanete rady, ako opäť prinavrátiť stratenú úctu, lásku a pochopenie a prejdeme na veštenia. Pomôžem vám, či zostať alebo odísť z nefunkčného vzťahu, poprípadne preťať puto s ex-partnerom. Dáme preč všetky karmické nánosy z minulosti. 

Špeciálne veštenie prebieha tak, že mi napíšete, či ste vo vzťahu alebo nie. Potom si zapíšem vaše (a jeho/jej) meno, dátum narodenia vás (a jeho/jej) a vaše konkrétne otázky (hocičo, čo vás zaujíma - nemusí sa to týkať len vzťahov a lásky). Počet otázok pri klasickom odblokovaní je 4, pri urgentnejšom veštení do 3 dní je to 5 otázok a pri urgentnom VIP odblokovaní do 28 hodín je 8 otázok.

Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad. Na veštenie využijem:

Na veštenie využijem:

1. Cigánske karty pri ktorých sa pozrieme na vaše predchádzajúce vzťahy/ súčasný vzťah, či sú tam blokácie, poprípade karmické blokácie, rodinné blokácie alebo vás niekto uriekol. Pozerám aj minulé životy, či majú vplyv na súčasný život.

2. Vyveštím vám aj informácie, ktoré sú pre vás dôležité. Kde je prekážka v láske a ako ju riešiť.

Pozrieme sa na vašu minulosť, prítomnosť aj budúcnosť v rámci lásky.

3. Pozrieme sa aj na výklad z egyptského tarotu, kde odhalíme skryté príčiny nezdaru, dostanete aj mantru a otázky, na ktoré keď si odpoviete, tak sa situácia do 3 mesiacov radikálne zlepší.

4. Vyveštíme problém z orákulových kariet, ktoré dodajú to, čo je pre vaše pochopenie dôležité a čo si máte uvedomiť.

5. Pozrieme sa na príčiny problému a napredovanie z tarotu.

6. Poprosím za vás anjelov lásky o pomoc a pošlem vám od nich správu, čo máte robiť a pošlem jej presné znenie do pdf.

7. Pozriem vám aj všeobecnú radu anjelov, čo máte zmeniť a pošlem jej presné znenie do pdf.

8. Taktiež poprosím o radu Panny Márie, ktorú vám pretlmočím a pošlem jej presné znenie do pdf.

9. Pošlem vám článok na pretrhnutie pút, ak máte problém s nejakou inou osobou, ktorá vám robí blokácie. 

10. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu.

11. Pozrieme sa na vaše konkrétne otázky, ktoré by ste ešte radi mali zodpovedané.

12. Napíšeme spolu list odpustenia, kde odpustíte sebe aj tým, čo vás zranili - poradím vám ako na to a tým aj odvoláme opakujúce sa karmické lekcie.

13. Napíšeme list lásky pre vesmír, kde spíšete, čo už si v živote chcete privolať.

14. Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca. Z neho dostanete špeciálne srdiečka a bylinky, ktoré budete mať za úlohu zasadiť, každý týždeň (najlepšie v nedeľu) jedno do zeme, aby sa vaše túžby splnili.

15. Spravím a pošlem vám ZADARMO ochranný hematitový náramok. Pre dámy so srdiečkom a pre pánov s krížikom. Hematit je veľmi silný a pohlcuje negatívnu energiu. Preto sa neodporúča nosiť viac ako 2 mesiace a ak spadne z ruky, už sa znovu nenasadzuje, treba ho zahodiť alebo zakopať do zeme.

16. Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca. Jednu nedeľu ju zapáľte okolo 17-18h a niečo pekné si želajte, precíťte tie pocity, ktoré chcete zažívať. Nechajte sviečku dohorieť. 89% percent klientov potvrdilo, že sa im do 3 mesiacov ich túžba splnila.

VÝKLAD prispôsobujem NAMIERU, preto využívam aj rôzne ďalšie kartičky.

Ďalší bonus sú mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :) 

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Množstvo spokojných recenzií a skúsenosti mojich klientov nájdete tu:

https://www.pravavestba.sk/referencie/ - stačí preklikať, na Instagram zverejňujem aj e-mailíky, samozrejme diskrétne, bez mena osoby a jej/jeho príbehu ;)

Veštenie je prostredníctvom videa (cca má 30 minút) + pdf významov kariet a rád, ktoré vám pošlem na e-mail, pretože potrebujem naň viac času a 100% sústredenie. Vždy ma môžete skontaktovať, aj po veštení, v prípade nejasností alebo ako napredujete ;)

Môžete si vybrať z druhov odblokovania:

1. odblokovanie vo forme súkromného videa (kde všetko vysvetlím a zodpoviem 4 konkrétne otázky) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + pdf s anjelskými posolstvami na daný mesiac+ mantra na 3 mesiace + modlitba+ 1 RITUÁL NA PRITIAHNUTIE ŠŤASTIA, LÁSKY A PROSPERITY + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik).

2. odblokovanie vo forme urgentného súkromného videa do 3 dní (kde všetko vysvetlím a zodpoviem 5 konkrétnych otázok) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantra na 3 mesiace + modlitba + kartičky lásky + 7 RITUÁLOV NA PRIVOLANIE LÁSKY A SEBALÁSKY + 30 dňový kurz vizualizácie lásky + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + vydymovač negatívnej energie.

3. VIP odblokovanie vo forme urgentného súkromného videa (kde všetko vysvetlím a zodpoviem 8 konkrétnych otázok) + video z veštenia (aby ste sa vešteniu vedeli vrátiť) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantra na 3 mesiace + modlitba + kartičky lásky + 7 RITUÁLOV NA PRIVOLANIE LÁSKY A SEBALÁSKY + astrologicko-numerologický rozbor vášho dátumu narodenia + 30 dňový kurz vyladenia energie (podľa vášho priania) + špeciálna soľ, na očisťujúci kúpeľ + VIP videomanifestácia vašich prianí, ktoré si chcete privolať  + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + vydymovač negatívnej energie + ochranný náramok z ruženínu, ónyxu alebo indiánskeho achátu, podľa vlastného výberu.

Videoveštenie je do 8 pracovných dní od prijatia platby (potvrdenia platby). Cez víkend veštím len tým, čo si zaplatili urgentné video veštenie do 3 dní alebo 28 hodín.

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €
Please select variants first