Odblokovanie problému s láskou pre slobodných

ŠPECIÁLNA PONUKA!

Dlhodobo si neviete nájsť vzťah? Priťahujete rovnaký nezdravý typ partnerov? Neviete sa pohnúť z minulého vzťahu? Myslíte si už, že vaša polovička neexistuje?

Mám pre vás riešenie! Ak máte problémy s láskou, odblokujeme a zistíme, čo ďalej. Dostanete rady, ako opäť prinavrátiť stratenú úctu, lásku a prejdeme na veštenia. Špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vaše 3 konkrétne otázky na tému láska. Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad.

Na veštenie využijem:

1. Cigánske karty pri ktorých sa pozrieme na vaše predchádzajúce vzťahy, či sú tam blokácie

2. Kde je prekážka v láske a ako ju riešiť

3. Pozrieme sa aj na výklad z egyptského tarotu, kde odhalíme skryté príčiny nezdaru, dostanete aj mantru a otázky, na ktoré keď si odpoviete, tak sa situácia do 3 mesiacov radikálne zlepší

4. Vyveštíme problém z orákulových kariet

5. Pozrieme sa na príčiny problému a napredovanie z tarotu

6. Poprosím za vás anjelov lásky o pomoc a pošlem vám od nich správu, čo máte robiť

7. Pozriem vám aj všeobecnú radu anjelov, čo máte zmeniť

8. Taktiež poprosím o radu Panny Márie, ktorú vám pretlmočím

9. Pošlem vám článok na pretrhnutie pút, ak máte problém s nejakou inou osobou, ktorá vám robí blokácie. Spravím vám aj ochranný náramok z polodrahokamov, ktorý dobijem modlitbou a energiou slnka, krištáľov, zeme a vody.

10.Pozrieme sa na vaše tri konkrétne otázky

11.Spravím vám aj ochranný náramok z polodrahokamov, ktorý dobijem modlitbou a energiou slnka, krištáľov, zeme a vody. Vybrať si ho môžete tu: https://www.sashe.sk/pravavestba

12.Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca.

13.Dostanete VIP prístup k môjmu súkromnému messingeru, kde odpovedám na vaše ďalšie otázky do 3 dní.

14.Okrem toho dostanete 30 dňový program ANO, ktorý vám pomôže zmeniť vašu energiu do 1 mesiaca. Každý deň dostanete jednu úlohu, ktorú keď splníte, dopracujete sa rýchlejšie k svojmu cieľu.

15.A po tomto veštení na e-mail máte ešte v cene 10 minútovú telefonickú konzultáciu, pri ktorej dovysvetľujem prípadné nejasnosti.

Ďalší bonus sú mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;) 

Vaša Domi - Pravá veštba 

PS: Veštenie je prostredníctvom emailu, pretože potrebujem naň viac času + musím urobiť špeciálny rituál.

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €