Odblokovanie problému s láskou s konkrétnou osobou

K TOMU KURZ ZADARMO!

Máte problémy vo vzťahu? Často sa hádate a neviete, či pokračovať alebo nie? Vytráca sa z vášho vzťahu láska alebo máte pocit, že vás partner ľúbi menej než vy jeho? Chceli by ste svojho / svoju ex naspäť? Chcete, aby vás konečne miloval/a?

Tak vám ponúkam riešenie!

Odblokujeme a zistíme, čo ďalej. Dostanete rady, ako opäť prinavrátiť stratenú úctu, lásku a pochopenie a prejdeme na veštenia. Dáme preč všetky karmické nánosy z minulosti.

Špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše a jeho/jej meno, dátum narodenia vás a jeho/jej a vaše 4 konkrétne otázky (hocičo, čo vás zaujíma). Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad. Na veštenie využijem:

1. Cigánske karty pri ktorých sa pozrieme na váš vzťah, čo cíti partner k vám a čo cítite vy a ako to má pokračovať

2. Kde je prekážka vo vzťahu a ako ju riešiť

3. Pozrieme sa aj na výklad z egyptského tarotu, kde odhalíme skryté príčiny nezdaru, dostanete aj mantru a otázky, na ktoré keď si odpoviete, tak sa situácia do 3 mesiacov radikálne zlepší

4. Vyveštíme problém z orákulových kariet

5. Pozrieme sa na príčiny problému a napredovanie z tarotu

6. Poprosím za vás anjelov lásky o pomoc a pošlem vám od nich správu, čo máte robiť

7. Pozriem vám aj všeobecnú radu anjelov, čo máte zmeniť

8. Taktiež poprosím o radu Panny Márie, ktorú vám pretlmočím

9. V prípade záujmu sa vám pozriem, či tam nemáte v osude niekoho iného

10. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu

11. Pozrieme sa na vaše 4 konkrétne otázky, ktoré by ste ešte radi pozreli

12. Napíšeme spolu list odpustenia, kde odpustíte sebe aj tým, čo vás zranili - poradím vám ako na to a tým aj odvoláme opakujúce sa karmické lekcie.

13. Napíšeme list lásky pre vesmír, kde spíšete, čo už si v živote chcete privolať.

14. Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca. Z neho dostanete špeciálne srdiečka, ktoré budete mať za úlohu zasadiť, každý týždeň jedno do zeme, aby sa vaše túžby splnili.

15. Spravím vám aj ZADARMO ochranný náramok z polodrahokamov, ktorý dobijem modlitbou a energiou slnka, krištáľov, zeme a vody.  Vybrať si ho môžete sami z ponuky + ako bonus ešte dostanete hematitový náramok

16. Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca.

Okrem toho dostanete ZADARMO 30 dňový kurz LÁSKA, ktorý vám pomôže zmeniť vašu energiu do 1 mesiaca. Každý deň dostanete úlohy, ktoré keď splníte, dopracujete sa rýchlejšie k svojmu cieľu.

Ďalší bonus sú mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Tento rituál nepomôže zotrvať vo vzťahu, ktorý sa má skončiť. Tam dôjde k odblokovaniu karmického puta, aby ste už nepriťahovali rovnaké problémy.

Pomôže vám však potom nájsť novu lásku oveľa rýchlejšie.

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :) 

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Viac o špeciálnom veštení, ako funguje, vravím aj v tomto videjku:

https://youtu.be/U_P39BeIKZI

Vaša Domi - Pravá veštba

PS: Veštenie je prostredníctvom videa, a pdf významov kariet + rád, ktoré vám pošlem na e-mail, pretože potrebujem naň viac času. Som tu stále pre vás aj po kurze, pokojne sa môžete pýtať, čo vám nie je jasné ;)

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €
Please select variants first