Odblokovanie problému s konkrétnou osobou

ŠPECIÁLNA PONUKA!

Máte problémy s nejakým človekom? Často sa hádate a neviete, ako hádky ukončiť? Chcete už doriešiť túto situáciu, aby ste si nešpinili karmu a nerobili karmické nánosy? Tak vám ponúkam riešenie! Odblokujeme a zistíme, čo ďalej. Dostanete rady, ako opäť prinavrátiť stratenú úctu, lásku a pochopenie a prejdeme na veštenia. 

Špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vaše 3 konkrétne otázky. Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad. Na veštenie využijem: 

1. Cigánske karty pri ktorých sa pozrieme vzťah medzi vami dvoma 

2. Kde je prekážka vo vzťahu a ako ju riešiť 

3. Pozrieme sa aj na výklad z egyptského tarotu, kde odhalíme skryté príčiny nezdaru, dostanete aj mantru a otázky, na ktoré keď si odpoviete, tak sa situácia do 3 mesiacov radikálne zlepší 

4. Vyveštíme problém z orákulových kariet 

5. Pozrieme sa na príčiny problému a napredovanie z tarotu 

6. Poprosím za vás anjelov lásky o pomoc a pošlem vám od nich správu, čo máte robiť 

7. Pozriem vám aj všeobecnú radu anjelov, čo máte zmeniť 

8. Taktiež poprosím o radu Panny Márie, ktorú vám pretlmočím 

9. V prípade záujmu sa vám pozriem, kedy sa situácia zlepší 

10. Pozrieme sa aj na vaše tri konkrétne otázky

11.Spravím vám aj ochranný náramok z polodrahokamov, ktorý dobijem modlitbou a energiou slnka, krištáľov, zeme a vody. Vybrať si ho môžete tu: https://www.sashe.sk/pravavestba

12.Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca.

13.Dostanete VIP prístup k môjmu súkromnému messingeru, kde odpovedám na vaše ďalšie otázky do 3 dní.

14.Okrem toho dostanete 30 dňový program ANO, ktorý vám pomôže zmeniť vašu energiu do 1 mesiaca. Každý deň dostanete jednu úlohu, ktorú keď splníte, dopracujete sa rýchlejšie k svojmu cieľu.

15.A po tomto veštení na e-mail máte ešte v cene 10 minútovú telefonickú konzultáciu, pri ktorej dovysvetľujem prípadné nejasnosti.

Ďalší bonus sú mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť. 

Veštenie je prostredníctvom emailu, pretože potrebujem naň viac času + musím urobiť špeciálny rituál. Ak by niečo nebolo jasné, som tu pre vás ;) 

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €