VEĽKÉ VEŠTENIE KLIATBY/PREKLIATIA

Odblokovanie problému prekliatia

Máte problémy s konkrétnym človekom, ktorý vám len škodí? Alebo ani neviete prečo sa neustále cítite vyčerpaný? Nedarí sa vám neustále v práci? Alebo v láske? Akokoľvek sa snažíte, výsledok nikdy nevidíte? Rozpadlo sa vám dlhoročné priateľstvo?

Máte problémy s nejakým človekom? Môže to byť aj duch/zosnulá osoba, ktorú chcete pozrieť, no potrebujem to vedieť vopred, aj dátum smrti. Často sa hádate a neviete, ako hádky ukončiť? Chcete už doriešiť túto situáciu, aby ste si nešpinili karmu a nerobili karmické nánosy? Tak vám ponúkam riešenie! 

Odblokujeme a zistíme, čo ďalej. Dostanete rady, ako opäť prinavrátiť stratenú úctu, lásku a pochopenie a prejdeme na veštenia. 

Dáme preč všetky karmické nánosy z minulosti, všetky prekliatia a čiernu mágiu.

Dostanete aj praktické rady, ako opäť prinavrátiť stratené šťastie. Špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vaše 4 konkrétne otázky, ktoré vás trápia či zaujímajú. 

Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad.  

Na veštenie využijem: 

1. Cigánske karty pri ktorých sa pozrieme na blokáciu, o akú sa jedná, prečo sa stala.

2. Kde je prekážka a ako ju riešiť 

3. Vyveštíme problém z orákulových kariet 

4. Pozrieme sa na príčiny problému a napredovanie z tarotu 

5. Poprosím za vás anjelov lásky o pomoc a pošlem vám od nich správu, čo máte robiť 

6. Pozriem vám aj všeobecnú radu anjelov, čo máte zmeniť 

7. Taktiež poprosím o radu Panny Márie, ktorú vám pretlmočím 

8. Vyveštím vám prítomnú energiu z anjelského tarotu

9. Pozrieme sa na 4 vaše konkrétne otázky, ktoré máte. Malo by sa na ne ale dať odpovedať ÁNO alebo NIE, aby bol výklad čo najpresnejší.

10. Pripojím vám anjelské posolstvo pre vás

11. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu

12. Napíšeme spolu list odpustenia, kde odpustíte sebe aj tým, čo vás zranili - poradím vám ako na to a tým aj odvoláme opakujúce sa karmické lekcie.

13. Napíšeme list lásky pre vesmír, kde spíšete, čo už si v živote chcete privolať.

14. Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca. Z neho dostanete špeciálne srdiečka, ktoré budete mať za úlohu zasadiť, každý týždeň jedno do zeme, aby sa vaše túžby splnili.

15. Spravím a pošlem vám ZADARMO ochranný hematitový náramok. Pre dámy so srdiečkom a pre pánov s krížikom. Hematit je veľmi silný a pohlcuje negatívnu energiu. Preto sa neodporúča nosiť viac ako 2 mesiace a ak spadne z ruky, už sa znovu nenasadzuje, treba ho zahodiť alebo zakopať do zeme.

16. Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca. Jednu nedeľu ju zapáľte okolo 17-18h a niečo pekné si želajte, precíťte tie pocity, ktoré chcete zažívať. Nechajte sviečku dohorieť. 89% percent klientov potvrdilo, že sa im do 3 mesiacov ich túžba splnila.

Ďalší bonus sú ZADARMO mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :) 

Množstvo spokojných recenzií a skúsenosti mojich klientov nájdete tu: 

https://www.pravavestba.sk/referencie/ - stačí preklikať, na Instagram zverejňujem aj e-mailíky, samozrejme diskrétne, bez mena osoby a jej/jeho príbehu ;)

Môžete si vybrať z druhov odblokovania:

1. odblokovanie vo forme súkromného videa (kde všetko vysvetlím a zodpoviem otázky) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantra na 3 mesiace + modlitba + 1 RITUÁL NA PRITIAHNUTIE ŠŤASTIA,LÁSKY A PROSPERITY.

2. odblokovanie vo forme telefonátu (kde všetko vysvetlím a zodpoviem otázky) + video z veštenia (aby ste sa vešteniu vedeli vrátiť) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantra na 3 mesiace + modlitba + kartičky zdravia + 7 rituálov privolania vitality a liečenia čakier + astrologicko-numerologický rozbor vášho dátumu narodenia .

3. odblokovanie vo forme urgentného videoveštenia (kde všetko vysvetlím a zodpoviem otázky) + video z veštenia (aby ste sa vešteniu vedeli vrátiť) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantra na 3 mesiace + modlitba + 30 dňový kurz + kartičky zdravia + 7 rituálov privolania vitality a liečenia čakier + astrologicko-numerologický rozbor.

Videoveštenie je do 8 pracovných dní od prijatia platby (potvrdenia platby). Telefonické veštenie je do 3 pracovných dní od prijatia platby. Cez víkend veštím len tým, čo si zaplatili urgentné video veštenie do 28 hodín. Ak potrebujete skorší termín, prosím rezervujte si urgentné veštenie.

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €
Please select variants first