VEĽKÉ VEŠTENIE KLIATBY/PREKLIATIA

Odblokovanie problému prekliatia

Máte problémy s konkrétnym človekom, ktorý vám len škodí? Alebo ani neviete prečo sa neustále cítite vyčerpaný? Nedarí sa vám neustále v práci? Alebo v láske? Akokoľvek sa snažíte, výsledok nikdy nevidíte? Rozpadlo sa vám dlhoročné priateľstvo?

Máte problémy s nejakým človekom? Môže to byť aj duch/zosnulá osoba, ktorú chcete pozrieť, no potrebujem to vedieť vopred, aj dátum smrti. Často sa hádate a neviete, ako hádky ukončiť? Chcete už doriešiť túto situáciu, aby ste si nešpinili karmu a nerobili karmické nánosy? Tak vám ponúkam riešenie! 

Odblokujeme a zistíme, čo ďalej. Dostanete rady, ako opäť prinavrátiť stratenú úctu, lásku a pochopenie a prejdeme na veštenia. 

Dáme preč všetky karmické nánosy z minulosti, všetky prekliatia a čiernu mágiu.

Dostanete aj praktické rady, ako opäť prinavrátiť stratené šťastie. Špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vaše konkrétne otázky, ktoré vás trápia či zaujímajú. Počet otázok pri klasickom odblokovaní je 4, pri urgentnejšom veštení do 3 dní je to 5 otázok a pri urgentnom VIP odblokovaní do 28 hodín je 8 otázok.

Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad.  

Na veštenie využijem: 

1. Cigánske karty pri ktorých sa pozrieme na blokáciu, o akú sa jedná, prečo sa stala. Pozerám aj minulé životy, či majú vplyv na súčasný život a čo musíte pochopiť, aby sa vám opäť darilo.

2. Kde je prekážka a ako ju riešiť. Pôjdeme naozaj do hĺbky, využijeme na to aj kartičky, ktoré cítim, že potrebujete, aby ste odhalili naozaj skryté problémy, ktoré vás neustále blokujú.

3. Vyveštíme problém z orákulových kariet, ktoré prezradia, čo si musíte uvedomiť.

4. Pozrieme sa na príčiny problému a napredovanie z tarotu. Pozrieme sa na minulosť, prítomnosť a budúcnosť.

5. Poprosím za vás anjelov lásky o pomoc a pošlem vám od nich správu, čo máte robiť.

6. Pozriem vám aj všeobecnú radu anjelov, čo máte zmeniť, a ako to máte zmeniť.

7. Taktiež poprosím o radu Panny Márie, ktorú vám pretlmočím a pošlem presný význam.

8. Vyveštím vám prítomnú energiu z anjelského tarotu, ktorý vám odhalí prítomné energie, na ktoré si máte dať pozor alebo sa pripraviť.

9. Pozrieme sa na vaše konkrétne otázky, ktoré máte. Počet záleží od druhu odblokovania, ktoré si vyberiete.

10. Pripojím vám anjelské posolstvo pre vás, čo vám anjeli chcú povedať a ako vás chcú usmerniť.

11. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu a prišli na to, čo vám zlepší vibrácie.

12. Napíšeme spolu list odpustenia, kde odpustíte sebe aj tým, čo vás zranili - poradím vám ako na to a tým aj odvoláme opakujúce sa karmické lekcie.

13. Napíšeme list lásky pre vesmír, kde spíšete, čo už si v živote chcete privolať.

14. Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca. Z neho dostanete špeciálne srdiečka, ktoré budete mať za úlohu zasadiť, každý týždeň jedno do zeme, aby sa vaše túžby splnili.

15. Spravím a pošlem vám ZADARMO ochranný hematitový náramok. Pre dámy so srdiečkom a pre pánov s krížikom. Hematit je veľmi silný a pohlcuje negatívnu energiu. Preto sa neodporúča nosiť viac ako 2 mesiace a ak spadne z ruky, už sa znovu nenasadzuje, treba ho zahodiť alebo zakopať do zeme.

16. Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca. Jednu nedeľu ju zapáľte okolo 17-18h a niečo pekné si želajte, precíťte tie pocity, ktoré chcete zažívať. Nechajte sviečku dohorieť. 89% percent klientov potvrdilo, že sa im do 3 mesiacov ich túžba splnila.

Ďalší bonus sú ZADARMO mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :) 

Množstvo spokojných recenzií a skúsenosti mojich klientov nájdete tu: 

https://www.pravavestba.sk/referencie/ - stačí preklikať, na Instagram zverejňujem aj e-mailíky, samozrejme diskrétne, bez mena osoby a jej/jeho príbehu ;)

Môžete si vybrať z druhov odblokovania:

1. odblokovanie vo forme súkromného videa (kde všetko vysvetlím a zodpoviem 4 konkrétne otázky) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + pdf s anjelskými posolstvami na daný mesiac+ mantra na 3 mesiace + modlitba+ 1 RITUÁL NA PRITIAHNUTIE ŠŤASTIA, LÁSKY A PROSPERITY + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + vydymovač negatívnej energie + 30 dňový skrátený kurz očistenia energie.

2. odblokovanie vo forme urgentného súkromného videa do 3 dní (kde všetko vysvetlím a zodpoviem 5 konkrétnych otázok ) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantra na 3 mesiace + modlitba + kartičky podľa vlastného výberu (láska, prosperita alebo zdravie) + 7 RITUÁLOV podľa vlastného výberu (láska, prosperita alebo zdravie) + 30 dňový kurz podľa vlastného výberu (láska, prosperita alebo zdravie) + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + vydymovač negatívnej energie.

3. VIP odblokovanie vo forme urgentného súkromného videa (kde všetko vysvetlím a zodpoviem 8 konkrétnych otázok ) + video z veštenia (aby ste sa vešteniu vedeli vrátiť) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantra na 3 mesiace + modlitba + kartičky podľa vlastného výberu (láska, prosperita alebo zdravie) + 7 RITUÁLOV podľa vlastného výberu (láska, prosperita alebo zdravie) + astrologicko-numerologický rozbor vášho dátumu narodenia + 30 dňový kurz vyladenia energie, podľa vlastného výberu (láska, prosperita alebo zdravie) + špeciálna soľ, na očisťujúci kúpeľ + VIP videomanifestácia vašich prianí, ktoré si chcete privolať + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + vydymovač negatívnej energie + ochranný náramok z ruženínu, ónyxu alebo indiánskeho achátu, podľa vlastného výberu.

Videoveštenie je do 8 pracovných dní od prijatia platby (potvrdenia platby). Cez víkend veštím len tým, čo si zaplatili urgentné video veštenie do 3 dní alebo 28 hodín.

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 150,00 €
Please select variants first