Odblokovanie problému prekliatia a karmy

K TOMU KURZ ZADARMO!

Máte problémy s konkrétnym človekom, ktorý vám len škodí? Alebo ani neviete prečo sa neustále cítite vyčerpaný? Nedarí sa vám neustále v práci? Alebo v láske? Akokoľvek sa snažíte, výsledok nikdy nevidíte? 

Máte problémy s nejakým človekom? Môže to byť aj duch/zosnulá osoba, ktorú chcete pozrieť, no potrebujem to vedieť vopred, aj dátum smrti. Často sa hádate a neviete, ako hádky ukončiť? Chcete už doriešiť túto situáciu, aby ste si nešpinili karmu a nerobili karmické nánosy? Tak vám ponúkam riešenie! 

Odblokujeme a zistíme, čo ďalej. Dostanete rady, ako opäť prinavrátiť stratenú úctu, lásku a pochopenie a prejdeme na veštenia. 

Dáme preč všetky karmické nánosy z minulosti, všetky prekliatia a čiernu mágiu.

Dostanete aj praktické rady, ako opäť prinavrátiť stratené šťastie. Špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vaše 4 konkrétne otázky, ktoré vás trápia či zaujímajú. 

Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad.  

Na veštenie využijem: 

1. Cigánske karty pri ktorých sa pozrieme na blokáciu, o akú sa jedná, prečo sa stala.

2. Kde je prekážka a ako ju riešiť 

3. Vyveštíme problém z orákulových kariet 

4. Pozrieme sa na príčiny problému a napredovanie z tarotu 

5. Poprosím za vás anjelov lásky o pomoc a pošlem vám od nich správu, čo máte robiť 

6. Pozriem vám aj všeobecnú radu anjelov, čo máte zmeniť 

7. Taktiež poprosím o radu Panny Márie, ktorú vám pretlmočím 

8. Vyveštím vám prítomnú energiu z anjelského tarotu

9. Pozrieme sa na 4 vaše konkrétne otázky, ktoré máte k vešteniu 

10. Pripojím vám anjelské posolstvo pre vás

11. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu

12. Napíšeme spolu list odpustenia, kde odpustíte sebe aj tým, čo vás zranili - poradím vám ako na to a tým aj odvoláme opakujúce sa karmické lekcie.

13. Napíšeme list lásky pre vesmír, kde spíšete, čo už si v živote chcete privolať.

14. Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca. Z neho dostanete špeciálne srdiečka, ktoré budete mať za úlohu zasadiť, každý týždeň jedno do zeme, aby sa vaše túžby splnili.

15. Spravím vám ZADARMO aj ochranný náramok z polodrahokamov, ktorý dobijem modlitbou a energiou slnka, krištáľov, zeme a vody. Vybrať si ho môžete sami z ponuky + ako bonus ešte dostanete hematitový náramok

16. Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca.

Okrem toho dostanete ZADARMO 30 dňový kurz LÁSKA, ZDRAVIE ALEBO FINANCIE (vy si vyberte), ktorý vám pomôže zmeniť vašu energiu do 1 mesiaca. Každý deň dostanete úlohy, ktoré keď splníte, dopracujete sa rýchlejšie k svojmu cieľu.

Ďalší bonus sú ZADARMO mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :) 

Viac o špeciálnom veštení, ako funguje, vravím aj v tomto videjku:

https://youtu.be/U_P39BeIKZI

Vaša Domi - Pravá veštba

PS: Veštenie je prostredníctvom videa, pdf významov kariet + rád, ktoré vám pošlem na e-mail, pretože potrebujem naň veľa času. Aj po tomto odblokovaní mi môžete hocikedy písať, som tu pre vás :)

PS2: Rozhodla som sa, že pri urgentných odblokovaniach do 3 dní alebo do 28 hodín vám ako prejav vďaky pošlem krásnu krabičku plnú pomôcok na kurz ako darček.  

Veštenie je do 8 pracovných dní. Cez víkend veštím len tým, čo si zaplatili urgentné veštenie. Ak potrebujete skorší termín, prosím rezervujte si urgentné veštenie.

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €
Please select variants first