VEĽKÝ VÝKLAD FINANCIÍ A PRÁCE

Odblokovanie problému s financiami a prácou

Máte problémy s peniazmi? Vraciate sa vyčerpaný z práce? Nedarí sa vám nájsť vhodné zamestnanie, ktoré by bolo dobre platené? Bojíte sa podnikať? Nemáte oporu okolia?  Máte problémy s prácou? Ťažko naberáte hoci len štipku energie na prácu? Necítite radosť? Neustále sa cítite byť unavený, aj keď spíte viac ako 7h? Máte vôkol seba nepríjemných kolegov? 

Pozriem a na tieto blokácie. Sama som si prešla veľmi náročným obdobím, kedy som bojovala s vyhorením aj s veľkým úverom, takže viem, čo prežívate.

Moje rady vás dajú dokopy ;) 

Dáme preč všetky karmické nánosy z minulosti a vyladíme vaše vibrácie, aby ste sa stali magnetom na peniaze a aby ste mali dostatok energie a chuti pracovať v dobrej práci, ktorá vás baví :)

Špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vaše konkrétne otázky na hocijakú tému, ktorá vás zaujíma. Počet otázok pri ŠTANDARD odblokovaní je 4, pri PROFI veštení do 3 dní je to 5 otázok a pri urgentnom VIP odblokovaní do 24 hodín je 6 otázok. 

Popíšte mi prosím v skratke problém, ktorý vás trápi (či ide o financie, neschopnosť nájsť si prácu alebo vyhorenie...). Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad.

Veštenie a konzultácia prebieha:

1. Výkladom na blokáciu z cigánskych kariet, pri ktorej zistíme, čo je problémom vo vašich financiách alebo v práci, či sa jedná o karmu, urieknutie, problémy s rodinnou kliatbou či je problém vo vašich vibráciách. Pozerám aj minulé životy, či majú vplyv na súčasný život.

2. Výkladom na blokáciu z tarotových kariet, pri ktorej zistíme, čo je problémom stagnácie a čo si máte uvedomiť, aby ste problém odstránili.

3. Výkladom na blokáciu a riešenie problému z orákula, ktoré prezradí skryté bloky, ktoré si možno ani neuvedomujete.

4. Rady anjelov na túto situáciu, ktoré vám pošlem v pdf forme.

5. Rada Panny Márie, ktorej presné znenie vám pošlem v pdf forme.

6. Veštenie na to, či vás niekto neuriekol finančne alebo v práci, či tam nie je nejaká negatívna osoba.

7. Veštenie z troch kariet na minulosť, prítomnosť a budúcnosť v oblasti financií a práce v cigánskych kartách. 

8. Veštenie z troch kariet na minulosť, prítomnosť a budúcnosť v oblasti financií a práce v tarotových kartách, čo čakať.

9. Veštenie na vaše konkrétne otázky.

10. Veštenie z kariet ,,Peniaze a kariéra", a presné znenie karty vám aj odofotím.

11. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu a vibrácie. Tým si totiž pritiahnete viac prosperity.

12. Napíšeme spolu list odpustenia, kde odpustíte sebe aj tým, čo vás zranili - poradím vám ako na to a tým aj odvoláme opakujúce sa karmické lekcie.

13. Napíšeme list hojnosti pre vesmír, kde spíšete, čo už si v živote chcete privolať.

14. Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca. Z neho dostanete špeciálne srdiečka s bylinkami, ktoré budete mať za úlohu zasadiť, každý týždeň jedno do zeme, aby sa vaše túžby splnili.

15. Spravím a pošlem vám ZADARMO ochranný hematitový náramok. Pre dámy so srdiečkom a pre pánov s krížikom. Hematit je veľmi silný a pohlcuje negatívnu energiu. Preto sa neodporúča nosiť viac ako 2 mesiace a ak spadne z ruky, už sa znovu nenasadzuje, treba ho zahodiť alebo zakopať do zeme.

16. Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca. Jednu nedeľu ju zapáľte okolo 17-18h a niečo pekné si želajte, precíťte tie pocity, ktoré chcete zažívať. Nechajte sviečku dohorieť. 

92% percent klientov potvrdilo, že sa im do 3 mesiacov ich túžba splnila.

Ďalší bonus sú mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :)

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Množstvo spokojných recenzií a skúsenosti mojich klientov nájdete tu:

https://www.pravavestba.sk/referencie/ - stačí preklikať, na Instagram zverejňujem aj e-mailíky, samozrejme diskrétne, bez mena osoby a jej/jeho príbehu ;)

Môžete si vybrať z druhov odblokovania:

1. ŠTANDARD odblokovanie je vo forme súkromného videa + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + pdf s anjelskými posolstvami na daný mesiac + mantra na 3 mesiace + modlitba+ 1 RITUÁL NA PRITIAHNUTIE ŠŤASTIA, LÁSKY A PROSPERITY + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + očistné bylinky na kúpeľ odblokovania.

Toto veštenie je do 8 pracovných dní od prijatia platby (cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke).

2. PROFI odblokovanie je vo forme urgentného súkromného videa do 3 dní + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantra na 3 mesiace + modlitba + kartičky prosperity + 7 RITUÁLOV NA PRIVOLANIE PRÁCE A PROSPERITY + 30 dňový kurz vizualizácie financií a práce + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + očistné bylinky na kúpeľ odblokovania. 

Toto veštenie je do 3 pracovných dní od prijatia platby (cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke).

3. VIP odblokovanie je vo forme urgentného súkromného videa + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami na daný mesiac + mantra na 3 mesiace + modlitba + kartičky prosperity + 7 RITUÁLOV NA PRIVOLANIE PRÁCE A PROSPERITY + 30 dňový kurz vyladenia energie (podľa vášho priania) + očistné bylinky na kúpeľ odblokovania + VIP videomanifestácia vašich prianí, ktoré si chcete privolať + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + vydymovač negatívnej energie spolu s rituálom odblokovania priestoru + ochranný náramok z ruženínu, ónyxu alebo indiánskeho achátu, podľa vlastného výberu. Toto veštenie je do 1 pracovného dňa od prijatia platby (cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke).

S láskou

Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €
Please select variants first