OSOBNÉ KURZY VEŠTENIA Z CIGÁNSKYCH A Z TAROTOVÝCH KARIET

NOVINKA! POSLEDNÉ 3 VOĽNÉ MIESTA!

Mnohí z vás majú záujem a chceli by ste sa naučiť veštiť z kariet. Pravá veštba bude mať 1. októbra 10 rokov svojej existencie a preto som sa rozhodla na túto počesť spraviť aj dva osobné kurzy veštenia, kde by som s vami osobne prebrala to, čo vás najviac zaujíma.

Nechcela som ale, aby to bolo celé nudné biflenie sa poučiek, či len odrepotanie textu, preto som si pripravila množstvo aktivít a priestor na vaše otázočky. Do kurzu sa môžu zúčastniť aj úplní začiatočníci ako aj pokročilí. Tie témy, ktoré vás nebudú zaujímať môžeme preskočiť a zameriame sa na to, čo vás skutočne zaujíma.

Program a témy, ktoré budem s vami chcieť rozoberať:

x úvod do veštenia, čo robiť, čo nerobiť a ako robiť (všetko ohľadom veštenia)

x očista seba aj kartičiek

x ako a komu veštiť, komu naopak neveštiť

x najlepšie rozloženia kartičiek

x dôležitosť farieb

x dôležitosť sviečok

x ako intuitívne chápať význam kartičiek a ich kombinácie (+ pdf e-book s významom kartičiek a rozložením kartičiek)

A mnohé ďalšie veci, ktoré vás zaujímajú :)

Oba kurzy budú prebiehať v čajovni Epicure v Nitre. Kurz cigánskych kariet začne 10.10. o 14h a kurz tarotových kariet začne o 16h. Každý kurz trvá 2 hodiny, no nemusíte sa báť, všetky dôležité veci sa dozviete :)

Počas kurzu bude zabezpečené v cene aj občerstvenie a nápoje. Každý účastník navyše dostane pomôcky na veštenie (šatka, sviečka, kartičky, bylinkovú soľ na očistenie, vydymovač, náramok z hematitu), papierik a pero na poznámky, takže nerobte si starosti, stačí len prísť :)

Pri kúpe oboch kurzoch je cena výhodnejšia :) Pokojne mi aj napíšte na e-mailík pravavestba@gmail.com čo vás najviac zaujíma a ja rada vaše nápady zakomponujem do danej diskusie :)

Ak sa nemôžete dostaviť na kurz, dostanete videozáznam z neho, pomôcky poštou a odpoviem vám na pripravené otázočky cez videočet. Kvôli obmedzenému počtu totiž nebude možné vracať platby, lebo vaše miesto by zbytočne prepadlo.

Teším sa na vás :)

PS: KURZ CIGÁNSKYCH KARIET JE VYPREDANÝ - počet účastníkov je obmedzený, preto si rezervujte miesto čo najskôr ;)

Vyberte si variant:

Cena od 200,00 €
Please select variants first