Ochranný náramok + hematitový krížik

POŠTOVNÉ ZADARMO

Óny

Ónyx je kameň intuície a ochrany. Považuje sa za veľmi silný magický kameň. Spája vnútorný svet s vonkajším a tým zvyšuje našu odolnosť.

Podporuje našu disciplínu, poriadok a nalaďuje nás k vážnemu postoju k životu. Pohlcuje negatívnu energiu. Chráni pred ťažkými chorobami a nešťastím, hlavne proti urieknutiu. Zmierňuje bolesti srdca, upokojuje nervovú sústavu. 

Krištáľ znásobuje pohlcovanie negatívnej energie a dodáva silu.

Ruženín

Ruženín je kameň lásky, krásy a uzdravovania. Vo vzťahoch posilňuje partnerskú vernosť, ale pomáha aj nájsť šťastie v láske.

Odporúča sa ľuďom, ktorí majú problém vo vzťahu alebo si dlhodobo nevedia nájsť lásku.

Krištáľ znásobuje pohlcovanie negatívnej energie a dodáva silu.

Indiánsky achát 

Pomáha pri problémoch v práci, vo financiách a aj celkovo nájsť zázemie. Udržiava rovnováhu v každodennom živote. Je to kameň vernosti, pozitívne vplýva na emócie, zlepšuje vzťahy a dodáva sebavedomie.

Krištáľ znásobuje pohlcovanie negatívnej energie a dodáva silu.

Ochranný náramok pre dieťatko ZADARMO

Dlho ste ma prosili, či neviem spraviť náramky aj pre detičky. Kvôli tomu, že sú citlivé a vnímavé, ešte nie je vhodné ich zaťažovať kamienkami, ktoré by im mohli aj ublížiť (prehltli by ich, zranili, keby sa škrábu...). Preto som vytvorila bezpečný náramok aj pre dieťatko/bábätko s tromi uzlíkmi (šťastie, zdravie, láska), proti urieknutiu a negatívnym energiám :)

Každý náramok vyrábam s láskou a do každého vkladám modlitbu/pozitívnu afirmáciu, aby aj viac chránil

Náramok sa nedá kúpiť samostatne, je len k inému náramku na vyžiadanie.

PS: každý náramok upravujem na mieru, je to originál, preto aj farby môžu byť odlišné. Nabíjam ho v nedeľu energiou, aby vám prišiel a hneď vás ochraňoval :)

Vysvetľujem to v tomto videjku: https://www.youtube.com/watch?v=_ZJ0wrJb0Ck&t=21s

Aj v tomto: https://www.youtube.com/watch?v=SXsWiV6Vh_8&list=PLljR2Km4rqXuJFrFU7WvP7Jg4dJLaMn3R&index=25

A o ochrannom hematitovom náramku vravím tu: https://www.youtube.com/watch?v=U2dp1X_Q_uQ&list=PLljR2Km4rqXuJFrFU7WvP7Jg4dJLaMn3R&index=29

Vyberte si variant:

15,00 €