Očistenie domova od negatívnej energie

Každý sa chceme cítiť doma výborne. Chceme byť oblokopený peknými vecami a byť štastný s našimi najbližšími. Ale čo, keď energie u vás doma stagnujú? Pozriem sa na problém, ktorý doma máte,odblokujeme a zistíme, čo ďalej. Pošlem vám aj špeciálny očistný krištáľ a špeciálny rituál, ktorý vám pomôže aj vyhnať všetky negatívne energie. 

Očistenie je na diaľku a budem potrebovať vašu spoluprácu. Pozriem sa na problémy s bývaním, ktoré máte a pripojím aj triky, ako máte odblokovať negatívnu energiu. Riešenie hľadám v kartách, kde vyveštím blokácie a čakry domu. Garantujem účinnosť, ak splníte všetky podmienky :) Dostanete rady, ako zlepšiť energie tak, aby ste mali harmonické prostredie nielen pre seba, ale aj pre svojich najbližších. 

Toto špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia, dátum (aspoň približný) stavby vášho bývania, či ide o byt alebo domček a adresu. 

Pokojne mi aj nakreslite plánik miestností a odfoďte ho, nech viem lepšie preskúmať jednotlivé miestnosti a priradiť im energie, čo treba zlepšiť.

Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad. 

Na veštenie využijem: 

1. Cigánske karty pri ktorých sa pozrieme na blokáciu, kde je prekážka a ako ju riešiť 

2. Povieme si, kde sú blokácie v rámci čakier + ako ich vyladiť 

3. Vyveštíme problém z orákulových kariet 

4. Pozrieme sa na celkovú atmosféru, ktorú do domu vnášate cez karty Panny Márie

5. Pozriem vám aj všeobecnú radu anjelov, čo máte zmeniť 

6. V prípade veľmi silnej blokácie pozerám aj tarotovú kartu, poprípade ak máte problém, pozriem vám príčinu (len ju treba napísať)

Dostanete závesný krištáľ, ktorý dobijem modlitbou a energiou slnka, krištáľov, zeme a vody. Ďalej  vydymovač a v nedeľu vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý prečistí váš domov. Ďalší bonus sú mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť. 

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. 

Som tu pre vás ;) 

Vaša Domi - Pravá veštba 

PS: Veštenie je prostredníctvom emailu, pretože potrebujem naň viac času, vždy však do 8 dní od prijatia platby ;)

Vyberte si variant:

Cena od 65,00 €