NOVINKA SVADOBNÉ ŠATY PRE PRAVÚ VÍLU!

NOVINKA

Okrem veštenia som sa rozhodla plniť aj sny klientkam a zabezpečovať im nádherné šaty pre ich výnimočný deň. Sama som mala problém vybrať si vílkovské a la Anna Kara či Liz Martinez. Požičovne v NR ani v okolí ich nemali. Moja teta je kúzelníčka a pomohla mi s tým! 

Rovnako vie spraviť šaty na mieru aj pre vás :) Preto ak si nájdete tie pravé, na stránke www.svadobnavestica.sk , môžete sa rozhodnúť, či zvolíte šaty z BAZÁRIK - tieto šaty sú z fotenia, ktoré trvalo maximálne hodinku. Šaty sú vo veľkosti 34,36,38. Prídu v krásnom balení, čistučké a vońavučké, spolu s podväzkovým pásikom, podľa vlastného výberu.

POŽIČANIE- šaty je možné aj požičať, na dobu jedného mesiaca. Stačí sa dobre odmerať a šaty vám do 5-6 týždňov pošlem. Prídu v krásnom balení, čistučké a vońavučké, spolu s podväzkovým pásikom, podľa vlastného výberu.

NOVUČIČKÉ SVADOBNÉ ŠATY - ak ste ako ja, nerada si niečo požičiavate a chcete mať pamiatku, tak táto varianta je presne pre vás. Stačí sa dobre odmerať a šaty vám do 5-6 týždňov pošlem. Prídu v krásnom balení, čistučké a vońavučké, spolu s podväzkovým pásikom, podľa vlastného výberu. Navyše dostávate ručne robený závoj s iniciálkami vás a vášho budúceho manžela.

Cena od 300,00 € 1 100,00 €