NOVE SVADOBNE SATY S KVETINKAMI PRE ŠŤASTIE

NOVINKA!

Tieto svadobné šaty sú inšpirované kolekciou Liz Martinez. Majú drobné kvietky, ktoré vás rozžiara. Na Rovinji som sa v nich cítila nádherné a dostala množstvo pochváľ! Preto ak sa vám zapáčili, pokojne mi napíšte. 

Moja teta je kúzelníčka a rovnako vie spraviť šaty na mieru aj pre vás :) Môžete sa rozhodnúť, či zvolíte šaty z Bazárika (šaty z fotenia, inak nepoužité + profesionálne vyčistené) alebo ak máte iné požiadavky či inú konfekčnú veľkosť, ušije vám originál presne na mieru. Viac info na svadobnavestica@gmail.com Obe sa tešíme na vás :) 

BAZÁRIK - tieto šaty sú z fotenia, ktoré trvalo maximálne hodinku. Šaty sú vo veľkosti 34,36,38. Prídu v krásnom balení, čistučké a vońavučké, spolu s podväzkovým pásikom, podľa vlastného výberu.

POŽIČANIE- šaty je možné aj požičať, na dobu jedného mesiaca. Stačí sa dobre odmerať a šaty vám do 5-6 týždňov pošlem. Prídu v krásnom balení, čistučké a vońavučké, spolu s podväzkovým pásikom, podľa vlastného výberu.

NOVUČIČKÉ SVADOBNÉ ŠATY - ak ste ako ja, nerada si niečo požičiavate a chcete mať pamiatku, tak táto varianta je presne pre vás. Stačí sa dobre odmerať a šaty vám do 5-6 týždňov pošlem. Prídu v krásnom balení, čistučké a vońavučké, spolu s podväzkovým pásikom, podľa vlastného výberu. Navyše dostávate ručne robený závoj s iniciálkami vás a vášho budúceho manžela.

Cena od 300,00 € 1 100,00 €