Kurzy veštenia

Chceli by ste sa naučiť veštiť? 

Máte radi individuálny prístup?

Vyhovovalo by vám radšej, keby sa učíte individuálne (cez Skype alebo osobne)?

Chceli by ste sa veštením živiť?

Ak ste si odpovedali aspoň raz áno, tak pre vás sú určené moje kurzy.

V cene kurzu sú vždy materiály, všetky pomôcky na veštenie, úlohy ako aj čas, ktorý vám venujem. Čas si viete rozdeliť podľa vašich potrieb, teda ak vám vyhovuje sa porozprávať o kurze raz, tak sa stretneme a preberieme všetko raz, ak potrebujete viac času, tak to prerozdelíme na viacero sedení :)

V ponuke mám tri druhy kurzov:

INDIVIDUÁLNY PROFI KURZ je venovaný tým, ktorý chcú vedieť všetko ohľadom veštenia a venujem sa im preto až 6 hodín, plus dostanú viaceré materiály, z ktorých sa naučia perfektne vykladať.

KURZ KARIET LEN NA 1 OBLASŤ znamená, že vás perfektne naučím len jednu oblasť vykladania. Niekto chce veštiť len lásku, iný len zdravie, iný sa chce zamerať na financie a prácu. Preto si sami zvolíte, čo vás zaujíma. Počet minút, ktoré s vami individuálne strávim je 60.

a) láska - kde preberieme kompletný význam kariet v rámci vzťahov a lásky

b) zdravie - tu sa naučíme, čo konkrétna karta znamená v rámci zdravia a na čo upozorňuje. Taktiež dostanete príručku význam chorôb, aby ste vedeli aj psychosomatické príčiny ochorenia.

c) práca a financie - tento kurz je zameraný na veštenie zamerané na prácu a financie

INDIVIDUÁLNY KURZ KARIET KOMPLETNÝ - pri ňom sa naučíte veštiť a význam karty aj v rámci lásky, aj práce, zdravia a financií. Počet hodín ktoré s vami individuálne strávim sú 2 hodiny.

V prípade otázok ma neváhajte skontaktovať ;)

Vyberte si variant:

Cena od 150,00 €