Komplexné ročné veštenie lásky 2023 + OTÁZKY

POSLEDNÉ VOĽNÉ MIESTO

Chceli by ste vedieť, ako dopadne rok 2023 v rámci lásky? 

Pomôžem vám! Vyveštíme a zistíme, na čo si dať pozor, čo pekné vás čaká, čo potrebujete spraviť, aby ste sa dopracovali k pravej láske, po ktorej z celého srdca túžite. Zaslúžite si to!

Dostanete rady, ako opäť prinavrátiť lásku a zlepšiť si vibrácie, aby ste si primanifestovali taký vzťah, aký chcete.

Špeciálne video veštenie prebieha tak, že mi napíšete vaše (a jeho/jej) meno, dátum narodenia vás (a jeho/jej) a vašu/vaše konkrétne otázky (hocičo, čo vás zaujíma - nemusí sa to týkať len vzťahov a lásky). Ak ste nezadaný, tak len vaše údaje.

Ja video vytvorím v pokoji a prepošlem vám ho na e-mailík, spolu s pdf významom kariet, ktoré počas výkladu vyšli a mantrou, ktorá vám pomôže napredovať.

Výhoda tohto video veštenia je, že sa mu kedykoľvek počas roka/rokov viete vrátiť, znovu načerpať radu a pochopiť udalosti, ktoré sa vám dejú.

Na veštenie využijem, rôzne druhy kartičiek, napríklad:

1. Cigánske karty, pri ktorých sa pozrieme na minulosť v láske, prítomnosť v láske a budúcnosť v láske. Pozrieme sa aj na všetkých 12 mesiacov, čo každý mesiac môžete čakať.

2. Vyveštím vám aj informácie, ktoré sú pre vás dôležité. Kde je prekážka v láske a ako ju riešiť.

3. Pozrieme sa na vašu minulosť, prítomnosť aj budúcnosť v láske z orákulových a tarotových kariet.

4. Pozrieme sa aj na výklad z egyptského tarotu, kde odhalíme skryté príčiny nezdaru.

5. Dostanete aj mantru a otázky, na ktoré keď si odpoviete, tak sa situácia do 3 mesiacov radikálne zlepší.

6. Poprosím za vás anjelov lásky o pomoc a pošlem vám od nich správu, čo máte robiť a pošlem jej presné znenie do pdf.

7. Pozriem vám aj všeobecnú radu anjelov, čo máte zmeniť a pošlem jej presné znenie do pdf.

8. Taktiež poprosím o radu Panny Márie, ktorú vám pretlmočím a pošlem jej presné znenie do pdf.

9. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu. Aj spôsobom manifestácie, ktorý je pre vás najúčinnejší.

10. Pozrieme sa na vaše konkrétne otázky, ktoré by ste ešte radi mali zodpovedané. Môžu sa týkať aj iných vecí, než lásky (čo vás najviac zaujíma a trápy).

11. Spravím a pošlem vám ZADARMO ochranný hematitový náramok.

Pre dámy so srdiečkom a pre pánov s krížikom. Hematit je veľmi silný a pohlcuje negatívnu energiu. Preto sa neodporúča nosiť viac ako 2 mesiace a ak spadne z ruky, už sa znovu nenasadzuje, treba ho zahodiť alebo zakopať do zeme.

Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú manifestačnú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca. Jednu nedeľu ju zapáľte okolo 17-18h a niečo pekné si želajte, precíťte tie pocity, ktoré chcete zažívať. Nechajte sviečku dohorieť.

VÝKLAD prispôsobujem NAMIERU, preto využívam aj rôzne ďalšie kartičky.

Zaručujem 100% diskrétnosť. Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou. Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :)

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Veštenie je prostredníctvom súkromného Youtube videa, ktoré vidíte len vy + pdf významov kariet a rád, ktoré vám pošlem na e-mail, pretože potrebujem naň viac času a 100% sústredenie. Vždy ma môžete skontaktovať, aj po veštení, v prípade nejasností alebo ako po čase napredujete ;)

Môžete si vybrať z 3 druhov veštenia:

1. ŠTANDARD (+ 3 vaša otázky) veštenie je vo forme súkromného videa + pdf s presným popisom významu kartičiek + mantra na 3 mesiace + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik).

Toto veštenie je do 8 pracovných dní od prijatia platby (cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke).

2. PROFI (+ 4 vaše otázky) veštenie je vo forme súkromného videa do 3 dní + pdf s presným popisom významu kartičiek + mantra na 3 mesiace + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik).

Toto veštenie je do 3 pracovných dní od prijatia platby (cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke).

3. VIP veštenie (+ 5 vašich otázok) je vo forme urgentného súkromného videa do 1 dňa + pdf s presným popisom významu kartičiek + anjelskými posolstvami + mantrou na 3 mesiace + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik). 

Toto veštenie je do 1 pracovného dňa od prijatia platby (cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke).

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 150,00 €