Komplexné ročné veštenie 2023 + 3 OTÁZKY

OCHRANNÉ AMULETY ZADARMO

Chceli by ste vedieť, ako dopadne nasledujúcich 12 mesiacov od výkladu v rámci lásky, zdravia a financií? 

Pomôžem vám! Vyveštíme a zistíme, na čo si dať pozor, čo pekné vás čaká, čo potrebujete spraviť, aby ste sa dopracovali k pravej láske, zdraví a hojnosti, po ktorých z celého srdca túžite. Zaslúžite si to!

Dostanete rady, čo robiť a ako zlepšiť si vibrácie, aby ste si primanifestovali to, čo chcete.

Špeciálne video veštenie prebieha tak, že mi napíšete vaše meno, dátum narodenia a vaše 3konkrétne otázky (hocičo, čo vás zaujíma - nemusí sa to týkať len vzťahov a lásky). 

Ja video vytvorím v pokoji a prepošlem vám ho na e-mailík, spolu s pdf významom kariet, ktoré počas výkladu vyšli a mantrou, ktorá vám pomôže napredovať.

Výhoda tohto video veštenia je, že sa mu kedykoľvek počas roka/rokov viete vrátiť, znovu načerpať radu a pochopiť udalosti, ktoré sa vám dejú.

Na veštenie využijem, rôzne druhy kartičiek, napríklad:

1. Cigánske karty, pri ktorých sa pozrieme na minulosť, prítomnosť  a budúcnosť. Pozrieme sa aj na všetkých 12 mesiacov, čo každý mesiac môžete čakať.

2. Vyveštím vám aj informácie, ktoré sú pre vás dôležité. 

3. Pozrieme sa na vašu minulosť, prítomnosť aj budúcnosť z orákulových a tarotových kariet.

4. Pozrieme sa aj na výklad z egyptského tarotu, kde odhalíme skryté príčiny nezdaru.

5. Dostanete aj mantru a otázky, na ktoré keď si odpoviete, tak sa situácia do 3 mesiacov radikálne zlepší.

6. Poprosím za vás anjelov lásky o pomoc a pošlem vám od nich správu, čo máte robiť a pošlem jej presné znenie do pdf.

7. Pozriem vám aj všeobecnú radu anjelov, čo máte zmeniť a pošlem jej presné znenie do pdf.

8. Taktiež poprosím o radu Panny Márie, ktorú vám pretlmočím a pošlem jej presné znenie do pdf.

9. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu. Aj spôsobom manifestácie, ktorý je pre vás najúčinnejší.

10. Pozrieme sa na vaše konkrétne otázky, ktoré by ste ešte radi mali zodpovedané.

11. Spravím a pošlem vám ZADARMO ochranný hematitový náramok.

Pre dámy so srdiečkom a pre pánov s krížikom. Hematit je veľmi silný a pohlcuje negatívnu energiu. Preto sa neodporúča nosiť viac ako 2 mesiace a ak spadne z ruky, už sa znovu nenasadzuje, treba ho zahodiť alebo zakopať do zeme.

Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú manifestačnú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca. Jednu nedeľu ju zapáľte okolo 17-18h a niečo pekné si želajte, precíťte tie pocity, ktoré chcete zažívať. Nechajte sviečku dohorieť.

ZADARMO dostanete aj špeciálne bylinky na kúpeľ, ktorý odporúčam spraviť v piatok večer, pretože to je deň zasvätený bohyni Afrodite. Bylinky len nasypete do lavóra alebo vane, pridáte vodu a 1 kg soli. Potom sa v nich aspoň 10 minút vykúpte a osprchujte.

VÝKLAD prispôsobujem NAMIERU, preto využívam aj rôzne ďalšie kartičky.

Zaručujem 100% diskrétnosť. Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou. Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :)

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Veštenie je prostredníctvom súkromného Youtube videa, ktoré vidíte len vy + pdf významov kariet a rád, ktoré vám pošlem na e-mail, pretože potrebujem naň viac času a 100% sústredenie. Vždy ma môžete skontaktovať, aj po veštení, v prípade nejasností alebo ako po čase napredujete ;)

Veštenie je vo forme súkromného videa + pdf s presným popisom významu kartičiek + mantra na 3 mesiace + špeciálna sviečka želania + špeciálne očistné bylinky + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik).

Toto veštenie je do 8 pracovných dní od prijatia platby (cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke).

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

150,00 € 200,00 €