On-line kurz privolania zdravia a vitality + RITUÁLIKY PRIVOLANIA VITALITY

ZADARMO 7 MAGICKÝCH RITUÁLOV + KARTIČKY

Mnoho ľudí sa cíti v dnešnej dobe bez energie. Stres sa podpíše na tele a je ťažké sa potom dostať opäť do formy. Mám aj vo svojej poradni klientov, ktorí potrebujú schudnúť, no ako-keby tomu niečo bráni.

Taktiež aj pri urieknutiach a vyhorení v práci je veľmi náročné sa dostať do formy.

Chápem, že nemáme každý na to, aby sme chodili do posilňovne a radikálne menili jedálníček. Preto som sa rozhodla spraviť 30 dňový kurz vizualizácie zdravia, kde vás počas 30 dní naučím ako správne si napraviť čakry, svoje telo a cítiť sa fyzicky ale aj psychicky dobre.

Je jedno, či máte nadváhu, beriete hromadu liekov, alebo ste len začali športovať.

Na tomto programe zhrniem všetky rady, ktoré vám pomôžu vyladiť vašu energiu natoľko, aby ste sa opäť cítili dobre vo svojej koži.

Čím väčší strach a stres máte, tým sú vizualizácie neúspešnejšie a tým aj váš zdravotný stav stroskotáva. Vy nechápete, čo vesmír nechápe a vesmír nechápe vašej zmiešanej požiadavke.

Prečo sa niektorým neustále darí, majú všetko a vy stále máte problémy?

Mnoho ľudí si totiž nevie správne veci ,,vysniť." Ak aj toto je váš problém, tak nezúfajte, v tomto kurze dostanete každý deň 3 jednoduché úlohy, ktoré nezaberú veľa minút.

Jedna je vždy vizualizačná, aby ste si pritiahli a stotožnili sa s tým, čo chcete, druhá je praktická - aby ste naozaj žili v priestore a čase, tretia je pomocná, ktorá vylaďuje vašu energiu, aby ste nečerpali z nedostatku.

Kurz sa vždy začína v pondelok a vy si sami zvolíte, na ktorú hodinu vám má prísť na e-mail časť z kurzu. Do jedného mesiaca uvidíte výsledky, ak dodržíte všetky rady.

Rada som už pomohla mnohým klientom a rada pomôžem aj vám :)

Ako darček k nemu dostanete ZADARMO ochranný náramok hematitového srdiečka alebo krížika (podľa vlastného výberu).

ZADARMO dostanete aj 7 vysokoúčinných rituálov na privolanie lepšieho zdravia a vitality.

Zadarmo kartičky zdravia, ktoré sú vhodné na samoveštenia.

ZADARMO je k nemu list pre vesmír, kde si spíšete pomocou otázok to, čo chcete a list odpustenia, kde si spíšete to, čo nechcete. Potom tieto listy v nedeľu roztrháte a zakopete, aby ste vytvorili novú energiu. 

Rada som už pomohla mnohým klientom a rada pomôžem aj vám :)

Ako darček k pomôckam (špeciálna sviečka, balónik, srdiečka, bylinky) dostanete ZADARMO aj ochranný náramok z hematitového srdiečka alebo krížika.

Pri výbere krabičky posielam aj náramok z krištáľu a polodrahokamov. 

Teším sa na vás :)

S láskou

Vaša Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 45,00 €
Please select variants first