30 DŇOVÝ KURZ PRIVOLANIA LÁSKY + RITUÁLIKY LÁSKY

ZADARMO 7 MAGICKÝCH RITUÁLOV + KARTIČKY!

Dostávam často otázku, ako si pritiahnuť lásku, ako často si manifestovať, dá sa primanifestovať konkrétna osoba? Ako si pritiahnuť ex-partnera? Ako konečne niekoho spoznať? Ako priťahovať správne ženy/mužov, ktoré sú pripravené mať láskyplný vzťah?

Chápem, že je v dnešnej dobe veľmi náročné si nájsť lásku a tobôž, ak máte vo vnútri pocit nedostatku. Preto som sa rozhodla spraviť 30 dňový kurz vizualizácie lásky, kde vás počas 30 dní naučím ako správne si privolať lásku do života.

Je jedno, či túžite po ex-partnerovi / ex-partnerke, nikoho nemáte alebo chcete konečne mať láskyplný vzťah s dlhoročným manželom.

Na tomto programe zhrniem všetky rady, ktoré vám pomôžu vyladiť vašu energiu natoľko, aby ste si lásku späť privolali. 

Čím väčší strach a stres máte, tým sú vizualizácie/manifestácie neúspešnejšie a tým aj váš vzťah či navrátenie sa k bývalému/bývalej stroskotáva. Vy nechápete, čo vesmír nechápe a vesmír nechápe vašej zmiešanej požiadavke.

Prečo sa niektorým neustále darí, majú všetko a vy stále máte problémy?Mnoho ľudí si totiž nevie správne veci ,,vysniť." Ak aj toto je váš problém, tak nezúfajte, v tomto kurze dostanete každý deň 3 jednoduché úlohy, ktoré nezaberú veľa minút.

Jedna je vždy vizualizačná, aby ste si pritiahli a stotožnili sa s tým, čo chcete, druhá je praktická - aby ste naozaj žili v priestore a čase, tretia je pomocná, ktorá vylaďuje vašu energiu, aby ste nečerpali z nedostatku.

Kurz sa vždy začína v pondelok a všetky úlohy nájdete na GOOGLE DISK (je časovo neobmedzený, neustále sa k ním dostanete). Do jedného mesiaca uvidíte výsledky, ak dodržíte všetky rady.

ZADARMO dostanete 7 vysokoúčinných rituálov na privolanie lásky a väčšieho sebavedomia.

ZADARMO k nemu dostávate aj kartičky ,,ČO K VÁM MOMENTÁLNE CÍTI?."

Rada som už pomohla mnohým klientom a rada pomôžem aj vám :)

ZADARMO dostanete aj ochranný náramok z hematitového srdiečka alebo krížika.

ZADARMO dostanete aj sviečku želaní, ktorú zapáľte niektorú nedeľu a niečo pekné si prajte.

ZADARMO posielam aj srdiečka prianí (z papieru), kde vašou úlohou bude vždy jedno v nedeľu alebo v piatok zasadiť a niečo pekné si priať. Srdiečka nabíjam pozitívnou energiou pri nedeľnom rituáliku.

Pomôcky dostanete v ekologickom darčekovom balení, v bielej krabičke alebo v papierovej obálke, podľa toho, čo chcete.

V ponuke je aj možnosť vytvorenia manifestačného videa presne pre vás. Stačí, ak mi pošlete cca 30 až 100 obrázkov, názov pesničky, ktorá vo vás vyvolá príjemné emócie a ja z nich vytvorím manifestačné video, ktoré budete mať za úlohu 3x za deň pozerať, aby ste sa naladili na to, čo si chcete primanifestovať. Viac ako funguje sa dozviete tu: https://www.youtube.com/watch?v=otW6ev3_aDQ&list=PLljR2Km4rqXuJFrFU7WvP7Jg4dJLaMn3R&index=23

Ak máte záujem aj o veštenie, odporúčam vám zakúpiť si Špeciálne veštenie lásky spolu s odblokovaním lásky. 

Teším sa na vás :)

S láskou

Vaša Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 45,00 €