30 dňový on-line kurz privolania lásky

Pomôcky ZADARMO!

Dostávam často otázku, ako si pritiahnuť lásku. Ako si pritiahnuť ex-partnera? Ako konečne niekoho spoznať? Ako priťahovať správne ženy/mužov, ktoré sú pripravené mať láskyplný vzťah?

Chápem, že je v dnešnej dobe veľmi náročné si nájsť lásku a tobôž, ak máte vo vnútri pocit nedostatku. Preto som sa rozhodla spraviť 30 dňový kurz vizualizácie lásky, kde vás počas 30 dní naučím ako správne si privolať lásku do života.

Je jedno, či túžite po ex-partnerovi / ex-partnerke, nikoho nemáte alebo chcete konečne mať láskyplný vzťah s dlhoročným manželom.

Na tomto programe zhrniem všetky rady, ktoré vám pomôžu vyladiť vašu energiu natoľko, aby ste si lásku späť privolali. 

Čím väčší strach a stres máte, tým sú vizualizácie neúspešnejšie a tým aj váš vzťah či navrátenie sa k bývalému/bývalej stroskotáva. Vy nechápete, čo vesmír nechápe a vesmír nechápe vašej zmiešanej požiadavke.

Prečo sa niektorým neustále darí, majú všetko a vy stále máte problémy?Mnoho ľudí si totiž nevie správne veci ,,vysniť." Ak aj toto je váš problém, tak nezúfajte, v tomto kurze dostanete každý deň 3 jednoduché úlohy, ktoré nezaberú veľa minút.

Jedna je vždy vizualizačná, aby ste si pritiahli a stotožnili sa s tým, čo chcete, druhá je praktická - aby ste naozaj žili v priestore a čase, tretia je pomocná, ktorá vylaďuje vašu energiu, aby ste nečerpali z nedostatku.

Kurz sa vždy začína v pondelok a vy si sami zvolíte, na ktorú hodinu vám má prísť na e-mail časť z kurzu. Do jedného mesiaca uvidíte výsledky, ak dodržíte všetky rady.

Rada som už pomohla mnohým klientom a rada pomôžem aj vám :)

Tento kurz je úplne zadarmo k špeciálnym vešteniam ale môžete si ho zakúpiť aj samostatne. 

Ako darček k nemu dostanete ZADARMO ochranný náramok z hematitového srdiečka alebo krížika (podľa vlastného výberu) a jeden náramok z ochranných kameňov (ónyx+krištáľ, ruženín+krištáľ,indiánsky achát+krištáľ)

ZADARMO vám pošlem aj všetky pomôcky k rituálikom. 

Teším sa na vás :) 


45,00 €
Please select variants first