30 dňový on-line kurz privolania financií a práce

K ŠPECIÁLNEMU VEŠTENIU ZADARMO!

Dostávam často otázku, ako si pritiahnuť financie. Ako konečne mať prácu, ktorá by vás bavila? Ako mať dobrý vzťah s kolektívom? Ako objaviť svoje nadanie a to, čo naozaj chcete?

Chápem, že je v dnešnej dobe veľmi náročné si nájsť dobrú prácu a tobôž si zarobiť, ak máte vo vnútri pocit nedostatku. Preto som sa rozhodla spraviť 30 dňový kurz vizualizácie práce a financií, kde vás počas 30 dní naučím ako správne si privolať prosperitu.

Je jedno, či ste teraz nezamestnaný alebo sa len chcete zamestnať. Či máte ešte problémy s financiami alebo v práci...

Na tomto programe zhrniem všetky rady, ktoré vám pomôžu vyladiť vašu energiu natoľko, aby ste si financie a dobrú prácu späť privolali.

Čím väčší strach a stres máte, tým sú vizualizácie neúspešnejšie a tým aj vaša prosperita stroskotáva. Vy nechápete, čo vesmír nechápe a vesmír nechápe vašej zmiešanej požiadavke.

Prečo sa niektorým neustále darí, majú všetko a vy stále máte problémy?Mnoho ľudí si totiž nevie správne veci ,,vysniť." Ak aj toto je váš problém, tak nezúfajte, v tomto kurze dostanete každý deň 3 jednoduché úlohy, ktoré nezaberú veľa minút.

Jedna je vždy vizualizačná, aby ste si pritiahli a stotožnili sa s tým, čo chcete, druhá je praktická - aby ste naozaj žili v priestore a čase, tretia je pomocná, ktorá vylaďuje vašu energiu, aby ste nečerpali z nedostatku.

Kurz sa vždy začína v pondelok a vy si sami zvolíte, na ktorú hodinu vám má prísť na e-mail časť z kurzu. Do jedného mesiaca uvidíte výsledky, ak dodržíte všetky rady.

Rada som už pomohla mnohým klientom a rada pomôžem aj vám :)

Tento kurz je úplne zadarmo k špeciálnym vešteniam ale môžete si ho zakúpiť aj samostatne.

Ako darček k nemu dostanete ZADARMO ochranný náramok z hematitového srdiečka alebo krížika (podľa vlastného výberu).

A ZADARMO vám pozriem aj jednu otázku cez videovýklad :) 

Teším sa na vás :)

45,00 €
Please select variants first