30 DŇOVÝ KURZ PRIVOLANIA FINANCIÍ A PRÁCE + RITUÁLIKY PRIVOLANIA PROSPERITY

ZADARMO 7 MAGICKÝCH RITUÁLOV + KARTIČKY

Dostávam často otázku, ako si pritiahnuť financie. Ako konečne mať prácu, ktorá by vás bavila? Ako mať dobrý vzťah s kolektívom? Ako objaviť svoje nadanie a to, čo naozaj chcete?

Chápem, že je v dnešnej dobe veľmi náročné si nájsť dobrú prácu a tobôž si zarobiť, ak máte vo vnútri pocit nedostatku. Preto som sa rozhodla spraviť 30 dňový kurz vizualizácie práce a financií, kde vás počas 30 dní naučím ako správne si privolať prosperitu.

Je jedno, či ste teraz nezamestnaný alebo sa len chcete zamestnať. Či máte ešte problémy s financiami alebo v práci...

Na tomto programe zhrniem všetky rady, ktoré vám pomôžu vyladiť vašu energiu natoľko, aby ste si financie a dobrú prácu späť privolali.

Čím väčší strach a stres máte, tým sú vizualizácie neúspešnejšie a tým aj vaša prosperita stroskotáva. Vy nechápete, čo vesmír nechápe a vesmír nechápe vašej zmiešanej požiadavke.

Prečo sa niektorým neustále darí, majú všetko a vy stále máte problémy?Mnoho ľudí si totiž nevie správne veci ,,vysniť." Ak aj toto je váš problém, tak nezúfajte, v tomto kurze dostanete každý deň 3 jednoduché úlohy, ktoré nezaberú veľa minút.

Jedna je vždy vizualizačná, aby ste si pritiahli a stotožnili sa s tým, čo chcete, druhá je praktická - aby ste naozaj žili v priestore a čase, tretia je pomocná, ktorá vylaďuje vašu energiu, aby ste nečerpali z nedostatku.

Kurz máte vždy k dispozícií na GOOGLE DISKU. Do jedného mesiaca uvidíte výsledky, ak dodržíte všetky rady.

ZADARMO dostanete 7 vysokoúčinných rituálov na privolanie financií, dobrej práce a prosperity.

ZADARMO k nemu dostávate aj kartičky ,,PROSPERITY."

Rada som už pomohla mnohým klientom a rada pomôžem aj vám :)

ZADARMO dostanete aj ochranný náramok z hematitového srdiečka alebo krížika.

ZADARMO dostanete aj sviečku želaní, ktorú zapáľte niektorú nedeľu a niečo pekné si prajte.

ZADARMO posielam aj srdiečka prianí (z papieru), kde vašou úlohou bude vždy jedno v nedeľu alebo v piatok zasadiť a niečo pekné si priať. Srdiečka nabíjam pozitívnou energiou pri nedeľnom rituáliku.

Pomôcky dostanete v ekologickom darčekovom balení, v bielej krabičke alebo v papierovej obálke, podľa toho, čo chcete.

V ponuke je aj možnosť vytvorenia manifestačného videa presne pre vás. Stačí, ak mi pošlete cca 30 až 100 obrázkov, názov pesničky, ktorá vo vás vyvolá príjemné emócie a ja z nich vytvorím manifestačné video, ktoré budete mať za úlohu 3x za deň pozerať, aby ste sa naladili na to, čo si chcete primanifestovať. Viac ako funguje sa dozviete tu: https://www.youtube.com/watch?v=otW6ev3_aDQ&list=PLljR2Km4rqXuJFrFU7WvP7Jg4dJLaMn3R&index=23

Ak máte záujem aj o veštenie, odporúčam vám zakúpiť si Špeciálne veštenie práce a financií spolu s odblokovaním.  

Teším sa na vás :)

S láskou

Vaša Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 45,00 €