VEŠTENIE LÁSKY VÝSLEDOK

30.06.2021

VEŠTENIE LÁSKY VÝSLEDOK

Máme tu výsledok kartičiek anjelov lásky. O týždeň ďalšie samoveštenie 😉

Ak ste si vybrali prvú kartičku:

Odpútajte sa od svojich bývalých partnerov. Prišiel čas, aby ste prečistili svoju energiu. Anjeli vám dali túto kartu, lebo sa váš život zlepší potom, akonáhle sa emočne a energeticky oprostíte od svojich bývalých partnerov. Medzi výhody, ktoré z toho plynú, patrí väčšia radosť, pocit slobody a schopnosť k sebe privábiť nového milenca (ktorý by inak vo vašej aure vnímal prítomnosť bývalého partnera).

Ak ste si vybrali druhú:

Príťažlivosť. Ako dobrý priateľ vám anjeli lásky posielajú túto kartu, aby vám zdelila nasledujúcu pravdu: najlepší spôsob, ako mať v živote viac romantickej lásky, je pomocou príťažlivosti, nie usilovnou snahou. Vy ste najpríťažlivejšia, pokiaľ si plne vychutnávate samú seba v prítomnosti. Váš radostný smiech, výraz i reč tela sú nádherné!

Naproti tomu akýkoľvek stres, ktorý prežívate, keď sa zo všetkých síl snažíte nájsť romantickú lásku, ide proti prúdu života. Usilovnú snahu vychádzajúcu zo strachu, doprevádzajú skryté obavy: ,,Možno to ani nezískam!" Onen strach potom k sebe priťahuje presne to, čoho sa obávate. Robí vám vrásky, napätie v tele, stiahnutý hlas a iné nepríjemné znaky.

Preto bežte, privoňajte si ku kvetom a plne si vychutnávajte každú krásu. Doprajte si obyčajné radosti, ktoré vedú k väčšiemu šťastiu. Často si hovorte, že ste milovaná a hodná lásky. Predstavujte si nádherný romantický vzťah, so skvelým partnerom. Venujte si tú najlepšiu starostlivosť a riaďte sa vnútorným vedením. Pomocou zákona príťažlivosti k sebe pritiahnete romantickú lásku vďaka svojej atraktívnej povahe ;)