VEŠTENIE LÁSKY VÝSLEDOK

02.06.2021

VEŠTENIE LÁSKY VÝSLEDOK

Máme tu výsledok kartičiek anjelov lásky. O týždeň ďalšie samoveštenie 😉

Ak ste si vybrali prvú kartičku: 

Neopätovaná láska. Tým vám anjeli hovoria, že majú s vami súcit. Osoba, na ktorú sa pýtate, má množstvo vlastností, ktoré vás priťahujú. Nie je tu však dostatok vzájomnej príťažlivosti jedného voči druhému, ktorá by dokázala prebudiť vášeň, ktorú hľadáte. Tento vzťah skôr pripomína hru na mačku a myš, keď jeden partner sa neustále snaží stiahnuť a zmiznúť.

Nie je tu dostatok rovnováhy. Táto karta vám proste chce pomôcť pochopiť chýbajúci prvok, ktorý pociťujete. Každý vzťah predstavuje spoločné pôsobenie rôznych energií. Nemôžete úplne ovládať príťažlivosť, ale môžete ,,preradiť" a sami ju riadiť.

Niekedy vás môže do nezdravého vzťahu priviesť bolestivá skúsenosť z detstva, keď sa snažíte privolať podobnú situáciu a prostredníctvom nej sa vyliečiť. Môžete požiadať anjelov o vedenie, aby vám pomohli pozdvihnúť vaše vnútorné vibrácie tak, aby ste k sebe prilákali partnera podobného rázu. Zaslúžite si vzťah založený na vzájomnej úcte a príťažlivosti, preto má zmysel venovať úsilie a čas tomu, aby ste privolali človeka s takýmito vlastnosťami.

Ak ste si vybrali druhú: Snažte sa

Prišla k vám táto karta, pretože je potrebné niečo urobiť, aby boli vyslyšané vaše modlitby týkajúce sa milostného života. Anjeli vám otvárajú dvere a na vás je teraz, či vstúpite. Začnite robiť to, čo vás napadne ako prvé.

Pokiaľ žiadate o duchovnú pomoc, vždy ju dostanete. Často prichádza v podobe intuitívneho vedenia, ktoré spočíva v opakujúcich sa pocitoch a myšlienkach. Máte pocit, že ,,by ste mali" urobiť to alebo ono. Má to byť pre vás určitý impuls k tomu, aby ste naozaj začali nejako jednať. Potom dostanete aj zbytok skladačky, teda ďalší intuitívny odkaz, čo a ako ďalej.

Pokiaľ chcete, môžete anjelov požiadať, aby vám dodali motiváciu, odvahu, čas a silu tieto kroky podniknúť. Vedzte, že každý krok na tejto ceste vás privádza bližšie k väčšej láske.