VEŠTENIE LÁSKY VÝSLEDOK

23.02.2021

VEŠTENIE LÁSKY VÝSLEDOK

Máme tu výsledok kartičiek anjelov lásky. O týždeň ďalšie samoveštenie 😉


Ak ste si vybrali prvú kartičku:

Buďte optimistický. Anjeli lásky vám posielajú túto kartu, aby vám pripomenuli, že máte veľký vplyv na to, či ste vo svojom milostnom živote spokojný. Pokiaľ ste si v poslednej dobe sťažovali alebo robili starosti, anjeli vás vedú k tomu, aby ste sa začali na veci pozerať z optimistickejšieho uhla. I keď vaša milostná nádej už niekoľkokrát stroskotala, dôverujte tomu, že k vám skutočná láska príde - pokiaľ v ňu veríte.

Teraz sa snažte pozitívne si vyobraziť milostný život, aký si zaslúžite. Nech ste už zadaní či nezadaní, začnite tým, že si v duchu prestavíte seba, ako zamilovaného, šťastného a spokojného človeka.

Vizualizujte si seba so skvelým partnerom, ktorý stelesňuje to, čo je pre vás dôležité. Taktiež si predstavte, že tento človek si vás váži a miluje vás.

Začnite si trebárs písať zoznam alebo denník svojich pocitov, prianí a úmyslov. Môžete si vytvoriť ,,tabuľu snov," teda akýsi plagát, s obrázkami a textami, ktoré súvisia s vašim milostným životom. Dívajte sa každý deň na tabuľu snov s pozitívnym zámerom a urobte všetko, čo vám hovorí vaše vnútorné vedenie súvislosti s vašími snami.

Váš pozitívny pohľad na svet vás učiní príťažlivejšími po fyzickej i energetickej stránke, čo vám bezpochybne pomôže zlepšiť vzťah k sebe samým i k všetkým ostatným.

Ak ste si vybrali druhú kartičku:

Vzťah z minulého života. Anjeli lásky vám poslali túto kartu, aby vám objasnili vzťah, na ktorý sa pýtate. Máte niečo nedoriešené so svojou spriaznenou dušou z minulého života. Môže to byť odpustenie niekomu, práca na spoločnej veci alebo nekonečná osobná lekcia, týkajúca sa trpezlivosti.

Spriaznené duše sa okamžite poznajú a tento pocit je často vnímaný ako milostná alebo sexuálna chémia. Magnetizmus, ktorý priťahuje dvoch ľudí k sebe, sa môže priečiť logickému uvažovaniu, lebo zmyslom tohto vzťahu je niečo vyriešiť a niečo sa naučiť.

Či už sa vaša spriaznená duša stane vašim životným partnerom alebo nie, získate vďaka nej dôležitú osobnú a duchovnú lekciu, príležitosť k rastu.

PS: Toto veštenie nie je 100% a nenahrádza pravý výklad ale aspoň si zistíte svoje schopnosti :)