VEŠTENIE ANJELOV VÝSLEDOK

25.06.2021

Máme tu výsledok kartičiek anjelov. O týždeň ďalšie samoveštenie 😉

Ak ste si vybrali prvú kartičku:

Anjel strážny. Tým vám karty hovoria, že nie ste tu sami. Túto kartu vám dávajú vaši anjeli strážni ako milostný list, ktorým vám oznamujú: "Sme tu. Nikdy sme ťa neopustili a nikdy ťa ani opustiť nemôžeme."

Vaši anjeli strážni hovoria, že si zaslúžite ich pomoc a pozornosť. Nič, čo ste si kedy mysleli, či hovorili alebo robili, vás nemôže odlúčiť od vašich božských pomocníkov. Nikdy vás neodsúdia ani neposudzujú pre chyby, ktoré robíte. Anjeli sú tu jednoducho preto, aby vám poskytli oporu v procese duchovného rastu a podporili vás, aby ste zas vy mohli pomáhať druhým.

Ak ste si vybrali druhú:

Pomocníci. Táto karta vás uisťuje, že ste súčasťou úžasného a mocného tímu dobrých bytostí. Neustále vás obklopujú a milujú. Keď sa nachádzate v nebezpečí, zasiahnu svojím varovaním alebo tak, že učinia opatrenia na záchranu.

Ak sa bojíte, upokojí vás energia ich lásky. A keď ste zmätení, zašepkajú vám do ucha, čo máte robiť.

To, že sa k vám dostala táto karta, znamená, že anjeli vás žiadajú, aby ste s nimi hovorili častejšie. Hovorte s nimi v duchu o všetkom a čoskoro zbadáte dôkazy o ich existencii. Zakrátko vás povedú k tomu, aby ste pomáhali i druhým a prestali pochybovať o svojich schopnostiach.