VEŠTENIE ANJELOV VÝSLEDOK

18.06.2021

Máme tu výsledok kartičiek anjelov. O týždeň ďalšie samoveštenie 😉

Ak ste si vybrali prvú kartičku:

Odovzdanie. Karta vám hovorí, aby ste pustili všetko, čo vás trápi. Dovoľte Bohu a anjelom, aby vám pomohli. Všetko, čo zanecháte, bude nahradené niečím lepším, alebo sa uzdravíte. Ak niektorú oblasť, ktorá nefunguje, pevne zvierate vo svojich rukách, nemá priestor na uzdravenie.

Nech sa už trápite pre svoj milostný život, financie, kariéru, domácnosť alebo zdravie, táto karta vám oznamuje, aby ste s tým prestali. Pokiaľ lipnete na niektorých aspektoch svojho života pre obavy, ako napr.: "Čo ak si nenájdem nikoho alebo nič lepšie?", veci sa budú len zhoršovať.

Ak budete ochotní ťaživú situáciu pustiť a prenechať jej riešenie anjelom, nastane jedna z možností: buď z vás bude všetko ťaživé zmyté a túto situáciu nahradí nová, lepšia, alebo sa problém zázračne vyrieši. Prostredníctvom tejto karty vás anjeli žiadajú, aby ste sa nesnažili mať kontrolu nad tým, ako to všetko dopadne. Odpútajte sa a dovoľte Bohu, nech vám pomôže. ;)

Ak ste si vybrali druhú:

Zámer. Anjeli vás nabádajú, aby ste si premysleli, čo chcete, aby sa dialo. Vaše skúsenosti totiž vytvárajú vašu realitu. Anjeli vás žiadajú, aby ste spravili inventúru svojich očakávaní. Čo predpokladáte, že sa dnes, zajtra alebo v budúcnosti stane? Tieto očakávania sú semienkami vašich zámerov.

Zámer znamená, že ste si stanovili cieľ a máte v úmysle ho dosiahnuť. Vaše zámery určujú, aké budú vaše ďalšie skúsenosti. Anjeli vás žiadajú, aby ste sa rozhodovali s láskou a s láskou aj naplňovali svoje zámery. Pozerajte sa na seba i druhých ako na šťastné, úspešné a pokojné bytosti. Keď budú vaše zámery vychádzať z tohto pozitívneho rozpoloženia, pomôžete tým sebe i druhým. Anjeli vám taktiež môžu pomôcť nahradiť negatívne myšlienkové návyky, pokiaľ ich o to požiadate.