VEŠTENIE ANJELOV VÝSLEDOK

11.06.2021

Máme tu výsledok kartičiek anjelov. O týždeň ďalšie samoveštenie 😉

Ak ste si vybrali prvú kartičku:

Romanca. Anjeli vás upozorňujú na vaše potreby v oblasti milostných vzťahov. Požiadajte o anjelskú pomoc v týchto záležitostiach. Táto karta znamená, že vaši anjeli vedia o vašej túžbe po romantickom vzťahu. Poznajú, ako vaše srdce túži po láske. Vaše požiadavky sa im dostali a oni na ne odpovedajú. Teraz budete spolupracovať s anjelmi na tom, aby sa vytúžený milostný vzťah objavil. Anjeli vás vedú veľmi konkrétne, aby zaistili, že sa vám dostane to, čo si toľko prajete. Možno pocítite silné nutkanie ísť na určité miesto, a keď tam dorazíte, spoznáte skvelého človeka. Alebo získate pocit, že sa máte zúčastniť akcie zameraných na osobný rast a vývoj, takže začnete chodiť na prednášky o zdravej výžive alebo na rôzne semináre a kurzy. Riaďte sa týmto vedením a objavíte partnera, akého hľadáte.

Ak ste si vybrali druhú:

Štúdium. Táto karta potvrdzuje, že práve prežívate veľmi významné obdobie, keď sa zoznamujete s novými myšlienkami alebo nadobúdate nové zručnosti. Možno máte pocit, že by ste sa mali zapísať do nejakého kurzu alebo školy. Karta "štúdium" tento pocit potvrdzuje.

Ak už školu navštevujete, anjeli chcú, aby ste v štúdiu pokračovali. Ak sa nachádzate v životnej fáze učenia, niekedy pocítite silnú túžbu si svoje nové znalosti vyskúšať. Namiesto ďalšieho učenia už chcete nedočkavo v praxi uplatňovať, čo ste sa naučili. Nie je však nad správne načasovanie a táto karta vám radí, aby ste sa do akcie zatiaľ nepúšťali. Radšej sa tešte z procesu učenia sa. Učenie vplýva na rozvoj znalostí a skúsenosti, z čoho je možné sa radovať. Uvedomíte si, že je potrebné zameriavať sa na prítomný okamih.