VEŠTENIE ANJELOV VÝSLEDOK

04.06.2021

Máme tu výsledok kartičiek anjelov. O týždeň ďalšie samoveštenie 😉

Ak ste si vybrali prvú kartičku:

Meditácia. Pokojná myseľ počuje anjelov ľahšie. Táto karta predstavuje spôsob vnútorného sústredenia, ktorý využijete na to, aby ste stíšili svoju myseľ. Tak budú pre vás anjelské znamenia dostatočne jasné a zrozumiteľné.

Ráno všetko nechajte tak a venujte sa aspoň 5 minút sami sebe. Nadýchnite sa zhlboka aspoň 3-krát, položte otázku anjelom a pozorne počúvajte, ako by ste načúvali svojim priateľom.

Nesnažte sa načúvať príliš kŕčovite - ak budete odpoveď siliť, unikne vám. Namiesto toho stále zhlboka dýchajte a buďte uvoľnení. Čím viac sa uvoľníte, tým ľahšie dostanete odpoveď.

Ak ste si vybrali druhú:

Archanjel Michael. Tento mocný anjel bude pri vašej skúške. Dodáva vám odvahu zbaviť sa následkov strachu. Prostredníctvom tejto karty vám Michal oznamuje, že je s vami. Je symbolom skutočnej odvahy, ktorá pramení z poznania, že Božia láska je jedinou existujúcou silou. Michal vám dáva vedieť, že ak vo svojom živote prevádzate zmeny a stretávate sa s problémami, ste v bezpečí a pod jeho ochranou.

Boh s anjelmi vám pomáhajú, aby ste v období skúšok zostali verní sami sebe. Radím vám: porozprávajte sa s nimi. Nech vám to znie v hlave akokoľvek šialene, uvidíte, že ak ich úprimne poprosíte o pomoc, naozaj vám pomôžu.