KURZY 

Kvôli tomu, že sa venujem už len odblokovaniam s veštením vám veľmi rada pomôžem pri kolektívnych kurzoch. Vždy sa v nich snažím vám dať maximum informácií, aby ste si sami vedeli zmeniť život a privolať to, čo chcete. Asi ako už viete, som racionalistka, ktorá je rada v pohybe. Preto mi nevyhovujú len afirmácie ale aj praktické kroky. Rovnako tak to majú aj moje klientky a klienti. Ak ste odhodlaní spraviť konkrétne kroky, tieto kurzy vám vedia pomôcť privolať si to čo chcete.

V prípade, že vás zaujali kartičky a chceli by ste sa profesionálne z nich naučiť veštiť, som tu tiež pre vás :)  Moje učenie je iné, naučím vás veštiť za 1 deń, intuitívne a hravo, aby vás veštenie aj neskôr bavilo. Objasním vám čo robiť, čo nerobiť, aby boli vaše veštby najpresnejšie a aby ste si neublížili.

Spolu s mojimi dievčatami (predchádzajúcimi účastníčkami kurzov) som zažila krásne okamihy a pevne verím, že podobný zážitok predám aj vám. Uvidíte, že veštenie nie je len bububu ale že vám vie nesmierne pomôcť aj vo vašom biznise či celkovo v živote :)